مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی؛

تیم ملی ایران در بخش تیمی قهرمان شد

اولین دوره مسابقات کاپ آسیایی پارااسکی با قهرمانی تیم ملی ایران در بخش تیمی در پیست امام‌زاده هاشم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین؛ به مناسب گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین دوره مسابقات بین المللی پاراصحرانوردی در ماده پاتیناژ امروز جمعه ۱۹ بهمن ماه با حضور تیم های ملی ایران و قزاقستان و یک تیم از استان زنجان و استان تهران در ماده های کم بینایان و نابینایان، نشسته و ایستاده مردان و بانوان در پیست امام زاده هاشم در آبعلی برگزار شد.

 

در بخش کم بینایان و نابینایان و در مسافت دو و نیم کیلومتر الهه قلی فلاح با زمان ۲۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۵۶ صدم ثانیه اول شد.

در بخش نشسته ۵ کیلومتر یوری برزین از قزاقستان با زمان ۳۱ دقیقه و ۱۴ ثانیه و ۸۵ صدم ثانیه اول شد و حسن میرزا حسینی از ایران با زمان ۵۲ دقیقه و ۲۵ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه دوم شد.

در بخش ایستاده ۱۰ کیلومتر، ابوالفضل خطیبی از ایران با زمان ۳۵ دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد‌. علی موف نورلان از قزاقستان با زمان ۳۵ دقیقه و ۵۵ ثانیه و ۵۶ صدم ثانیه در رده دوم قرار گرفت. ولادیمیر مسیو از قزاقستان با زمان ۴۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه سوم شد.

در این بخش پیمان صالحی از استان زنجان با زمان یک ساعت و یک دقیقه و ۳۵ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه در رده چهارم قرار گرفت و امیر سهرابی از استان زنجان با زمان یک ساعت و ۶ دقیقه و ۳۱ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه پنجم شد. مرتضی محمدی از استان زنجان و امین امانی‌نژاد نتوانستند مسابقه را به پایان برسانند.

در بخش تیمی، تیم ملی ایران با کسب ۴ طلا و ۲ مدال تقره اول شد و تیم قزاقستان با ۲ مدال طلا دو نفره و ۲ مدال نقره دوم شد.

تیم استان زنجان با کسب دو مقام چهارم و پنجمی مسابقات در جایگاه سوم ایستاد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *