تورنمنت انتخابی بسکتبال با ویلچر آسیا، اقیانوسیه– تایلند ۲۰۱۸؛

تیم ملی بانوان ایران با غلبه بر میزبان مسابقات به عنوان قهرمانی دست یافت

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران به عنوان قهرمانی رقابت های انتخابی آسیا و اقیانوسیه، که به منظور کسب سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا برگزار شد،دست یافت.

ملی پوشان کشورمان امروز برای دومین بار مقابل تیم میزبان، تایلند، به میدان رفتند و دیدار فینال با نتیجه ۴۳ بر۲۷ به سود ملی پوشان کشورمان خاتمه یافت و نمایندگان ایران جام قهرمانی را بالای سر بردند.

بانوان تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای کسب این عنوان از سد تیم های تایلند، هند، لائوس، کامبوج و افغانستان گذشتند و با ۶ برد پیاپی، ضمن کسب عنوان قهرمانی، سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آوردند.

با توجه به اختصاص سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا به ۴ تیم اول این مسابقات، ایران، تایلند، افغانستان و کامبوج موفق شدند مجوز حضور در این بازی ها را بدست آوردند.

دیدار رده بندی نیز تا ساعتی دیگر بین تیم های افغانستان و کامبوج برگزار خواهد شد.

تیم ایران با ترکیب مهسا سعادت، فتانه پورآت(خراسان رضوی)، ندا فراستی، سمیه کهزادپور، ناهید کرمی (فارس)، مهدیه خاکباز(یزد)، زهرا حبیبی، مهری باقرپور(اردبیل)، سحر حیدری، لیلا ملکی، رقیه امیری، ثریا نوری(زنجان) دراین مسابقات حضوریافته است.

بتول مشرف جوادی سرپرستی کاروان را بر عهده دارد و آذر همایون پور نیز به عنوان مربی در کنار ملی پوشان است و مریم دهستانی نیز به عنوان داور مدعو در این مسابقات حضور دارد و کاروان اعزامی کشورمان بامداد روز سه شنبه، ۲۲ اسفند ماه به میهن بازمی گردد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *