برای شرکت در رقابت های پیست قهرمانی آسیا – 2018؛

تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلولین ایران عازم مالزی می شود

ملی پوشان تیم دوچرخه سواری جانبازان و معلولین، برای شرکت در رقابت های پیست قهرمانی آسیا، ۲۵ بهمن ماه عازم مالزی می شوند.

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: همان طور که قبلا اعلام شد، مسابقات قهرمانی آسیا در بخش پیست به میزبانی مالزی برگزار می شود و ایران نیز با سه نماینده خود در این مسابقات شرکت می کند.

وی افزود: تیم ملی کشورمان ۲۵ بهمن ماه عازم این مسابقات می شود و مسابقات از ۲۶ بهمن ماه آغاز خواهد شد و سه ملی پوش ایرانی در مسابقات انفرادی و تیمی حاضر می شوند.

رئیس انجمن دوچرخه سواری تصریح کرد: رقابت های بخش انفرادی در دو قسمت یک کیلومتر انفرادی و تعقیبی و رقابت های تیمی نیز در بخش تیم اسپرینت برگزار خواهد شد و در تمام این بخش ها نماینده داریم.

عصفوری گفت: پس از پایان اردوی تیم  در اهواز، سه دوچرخه سوار تیم ملی وارد تهران شده اند و امروز و فردا در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی تمرین می کنند و فردا شب نیز عازم مالزی می شوند.

تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلوین ایران با ترکیب بهرام سلیمانی (فارس)، علیرضا قاسمی (تهران) و مهدی محمدی ( زنجان) با سرپرستی فرهاد عصفوری، در رقابت های قهرمانی آسیا در بخش پیست، شرکت می کند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *