برای حضور در رقابت های بین المللی شنا معلولین – برلین 2018؛

تیم ملی شنا جانبازان و معلولین ایران عازم آلمان شد

ملی پوشان تیم شنا جانبازان و معلولین کشورمان صبح امروز تهران را برای شرکت در رقابت های بین المللی شنا به مقصد آلمان ترک کردند.

تیم ایران متشکل از شاهین ایزدیار از خراسان رضوی، پژمان عطایی و مصطفی جلیلی از تهران، به سرپرستی محمد حسین اقبالی، عازم این مسابقات شده است.

با توجه به تغییراتی که در سال ۲۰۱۸ در کلاس بندی رشته ی شنا ایجاد شده است، لازم بود تا ورزشکارانی که در بازی های پاراآسیایی جاکارتا شانس مدال دارند، برای تایید کلاس بندی، به این مسابقات اعزام شوند و از آنجا که تنها سه سهمیه به ایران برای شرکت در این مسابقات تعلق گرفته بود، سه اولویت اول به این ملی پوشان اختصاص یافت.

به غیر از شاهین ایزدیار که تجربه حضور در مسابقات برون مرزی و بازی های پارالمپیک و پاراآسیایی را دارد، دو ملی پوش دیگر اولین رویداد برون مرزی خود را تجربه می کنند و پیش از مسابقات، کلاس بندی بین المللی آنها نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

مسابقات بین المللی شنا معلولین از ۱۷ تا ۲۰ خرداد ماه به میزبانی شهر برلین برپاست و فرصت خوبی است تا نمایندگان کشورمان در یک رویداد تدارکاتی که با حضور بهترین شناگران دنیا برگزار می شود، حضور یابند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *