حدادی:

تیم ملی فوتبال روی میز در اسپانیا عملکرد قابل قبولی داشت/ به دنبال برگزاری لیگ هستیم

رئیس انجمن فوتبال روی میز گفت: نخستین حضور تیم ملی در رقابت های جهانی با کسب مدال همراه بود و ملی پوشان عملکرد درخشانی داشتند.

سیدمصطفی حدادی سرپرست تیم ملی فوتبال روی میز اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: این دوره از مسابقات افراد دارای معلولیت با حضور تیم هایی از ۶ کشور جهان در ماده های دولگ، کلاسیک، تندبازی و جام جهانی برگزار شد و ملی پوشان ایران در نخستین حضور خود در رقابت های جهانی توانستند با کسب مدال های رنگارنگ و جایگاه چهارم دنیا عملکرد درخشانی داشته باشند و برابر تیم های مدعی نتایج خوبی را بدست آورند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم ملی تاکنون در رقابت های برون مرزی حضور نداشت، این اعزام فرصتی شد تا عملکرد ملی پوشان را در سطح مسابقات بین المللی مورد ارزیابی قرار دهیم و بتوانیم تجربه لازم را بدست آوریم تا در آینده با کسب مدال های بیشتری برای کشور افتخار آفرینی کنیم.

حدادی افزود: در تلاش هستیم که در این رشته رقابت های لیگ را برگزار کنیم تا بازیکنان در سطح استان ها بتوانند فرصت حضور در مسابقات را داشته باشند. همچنین در نظر داریم رقابت های قهرمانی کشور را بر اساس قوانین مسابقات جهانی برگزار کنیم تا بازیکنان با نحوه مقررات این رشته آشنایی بهتری پیدا کنند و در صورت حضور در میادین بین المللی مشکلی در زمینه داوری نداشته باشند.

رئیس انجمن فوتبال روی میز گفت: در پایان از مسئولان فدراسیون تشکر می کنم که از تیم ما حمایت کردند و همچنین از چمنی سرمربی تیم فوتبال روی میز افراد سالم تشکر می کنم که در طول رقابت ها کمک زیادی به تیم ما داشتند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *