یک روز پیش از پایان رقابت های جهانی مکزیک 2017؛

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین ایران در بخش مردان قهرمان جهان شد

علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین ایران از قهرمانی زود هنگام تیم ایران در رقابت های بخش مردان خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: اگرچه یک روز به پایان مسابقات باقی مانده و هنوز یک نماینده ایران به روی تخته نرفته است، اما تیم ملی کشورمان در بخش مردان با کسب ۳ نشان طلا، ۴ نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی دست یافت.

رواسی افزود: کشورهای دیگر در بخش بانوان نیز نماینده دارند و ایران با وجود اینکه از این امتیاز برخوردار نیست اما در بخش مردان عملکرد خوبی داشت و به مقام قهرمانی رقابت های جهانی مکزیک دست یافت.

چین با مجموع ۱۱ مدال ( ۵ طلا، ۴ نقره، ۲ برنز) همچنان صدر نشین است که از این میان ۴ نشان طلا، ۳ نقره و یک برنز سهم بانوان این کشور از این مسابقات تا این لحظه بوده و در بخش مردان نیز تیم چین به یک طلا، یک نقره و یک برنز دست یافته و بر این اساس تیم ملی ایران با ۳ نشان طلا، ۴ نقره و یک برنز در بخش مردان، صدر نشین این مسابقات شد.

در هفتمین و آخرین روزاین مسابقات صمد عباسی، آخرین نماینده کشورمان از ساعت ۲۳  امشب به وقت تهران در رقابت های دسته ۶۵ کیلوگرم با حریفان خود روبرو می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *