سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین:

جام جهانی کره جنوبی درگاه کسب ورودی مسابقات قهرمانی جهان است / حضور یازده ملی پوش در رقابت ها

اله کرمی گفت: جام جهانی کره جنوبی درگاه کسب ورودی رقابت های قهرمانی جهان و بازی های پاراآسیایی هانگژو است.

رقیه اله کرمی سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: تاکنون شش مرحله اردوی آمادگی را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر ملی پوشان کشورمان در اردوی متصل به اعزام مسابقات جام جهانی کره جنوبی در حال تمرین هستند.

وی ادامه داد: ساره جوانمردی، محمدرضا امینی، نسرین شاهی، مصطفی خادم عبدل‌آباد، مهسا حاجی‌محمدی، فائزه احمدی، سید محمدرضا میرشفیعی، زهرا غلام‌زاده، مبینا مسلمی، رقیه شجاعی و عبدالرضا توسلی خواه یازده ملی پوش هستند که در ماده های تفنگ، تپانچه و تراپ در مسابقات جام جهانی کره جنوبی با حریفان خود رقابت می کنند.

اله کرمی افزود: جام جهانی کره جنوبی آخرین رقابت هایی است که در آن رنکینگ و ورودی رقابت های قهرمانی جهان امارات کسب می شود. همچنین کسب ورودی بازی ها پاراآسیایی هانگژو نیز در این مسابقات صورت می گیرد و به همین منظور در این رویداد حضور پیدا می کنیم تا تیراندازان کشورمان بتوانند ورودی این دو رویداد مهم را بدست آورند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر در ترکیب تیم ملی دو بازیکن جوان داریم اما یکی از اهداف انجمن و تیم ملی استفاده از بازیکنان جوان است و به همین منظور در تلاش هستیم در آینده بتوانیم اردوهای تیم ملی (ب) را هم برگزار ننماییم که در این مسیر همراهی هیئت های استانی به جهت معرفی تیراندازان مستعد خود به انجمن بسیار موثر است و امیدوارم با تعامل بین هیئت ها و انجمن بتوانیم پشتوانه خوبی برای تیم ملی بسازیم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون از تیم ملی و این رشته حمایت کردند وامیدوارم که ما هم بتوانیم با کسب نتایج درخشان، به بهترین شکل پاسخ این حمایت و اعتماد را بدهیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *