با معرفی تیم های برتر؛

جام رمضان اصفهان در رشته های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر به پایان رسید

با پایان رقابت های جام رمضان والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان، تیم های برتر مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ رقابت های جام رمضان هیئت استان اصفهان در رشته های بسکتبال با ویلچر ۳ نفره و والیبال نشسته به پایان رسید و تیم های برتر این مسابقات معرفی شدند.

بر همین اساس و در رشته بسکتبال با ویلچر ۳ نفره، تیم شهید سلطانی قهرمان شد و تیم های شهید صابری و شهید کشوری به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در این دوره از مسابقات این رشته ۶ تیم شرکت کردند.

در مسابقات والیبال نشسته که با حضور ۸ تیم برگزار شد، تیم اصفهان ب توانست در جایگاه نخست قرار بگیرد و تیم های لنجان و فلاورجان ب به ترتیب در رده های دوم و سوم ایستادند.

 در مراسم اختتامیه این رشته ها مسئولین شورای اسلامی شهر، معاون فرهنگی شهردار، رئیس و مسئولان سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی، رئیس اداره ورزش و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس و دبیر هیئت استان اصفهان حضور داشتند.

گفتنی است مسابقات جام رمضان تنیس روی میز مردان و بوچیا آیایان و بانوان این هیئت امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت و فردا چهارشنبه یکم خرداد ماه برگزار می شود.

عکس: روابط عمومی هیئت اصفهان

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *