دارنده نشان برنز رقابت‌های پرتاب وزنه پارالمپیک ریو؛

جاوید احسانی شکیب: برای ایستادن روی سکوی پارالمپیک زحمت بسیاری متحمل شده ام/ در بدترین شرایط اقتصادی هم مدالم را نمی فروشم

دارنده نشان برنز رقابت‌های پرتاب وزنه پارالمپیک ریو، درباره مصاحبه اخیر خود گفت: برای ایستادن روی سکوی پارالمپیک زحمت بسیاری متحمل شده ام و در بدترین شرایط اقتصادی هم مدالم را نه می فروشم و نه حراج می کنم.
جاوید احسانی شکیب، دارنده نشان برنز رقابت‌های پرتاب وزنه پارالمپیک ریو در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین تاکید کرد: یک ورزشکار برای ایستادن بر روی سکوی پارالمپیک، مشقت های فراوانی را متحمل می شود و بنابراین من در شرایط سخت اقتصادی هم نشان ریو را به کسی واگذار نمی کنم.
احسانی شکیب افزود: اخیرا با یکی از خبرنگاران در مورد شرایط تمرینم گفتگویی دوستانه انجام دادم که طی آن مسائلی مطرح شد و این شبهه برای رسانه پیش آمد که قصد حراج مدالم را دارم ولی دوستانی که با روحیات من آشنا هستند، زبان و ادبیات طنزآلود من را می شناسند.
وی ادامه داد: البته نمی شود شرایط سخت اقتصادی برای جامعه را انکار کرد که بر وضعیت ورزشکاران نیز تاثیرگذار خواهد بود ولی در مجموع من با توکل به خدا تمام تلاش خود برای ادامه مسیرم به کار می گیرم.
دارنده نشان برنز رقابت‌های پرتاب وزنه پارالمپیک ریو تصریح کرد: من در تقسیم بندی های کمیته ملی پارالمیپک در گروه سوم، چهارمی ورزشکاران اعزامی به توکیو ۲۰۲۰ قرار دارم و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در زمینه تجهیزات مورد نیاز همکاری خوبی با من داشته است که از این بابت خوشحال و سپاسگذرام.
ورزشکار تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین در پایان گفت: هم اکنون در یاسوج تحت نظر امید محمدی تمریناتم را دنبال می کنم و خودم را برای رکوردگیری چهار ماه آینده آماده می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *