فدراسیون جهانی تکواندو اعلام کرد؛

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران با محاسبه امتیازات رقابت‌های آسیایی

فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ماه “جولای” پاراتکواندوکاران را با محاسبات امتیازات رقابت‌های آسیایی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از فدراسیون تکواندو، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه جولای از سوی فدراسیون جهانی این رشته اعلام شد.

“فاطمه دودانگه” در وزن ۴۹- کیلوگرم (K44) با ۱۴/۶۴ امتیاز رده بیست و دوم را به خود اختصاص داده است؛ “رایحه شهاب” در وزن ۵۸- کیلوگرم (K44) با کسب مدال برنز آسیا و ۱۴/۴۰ امتیاز در رده نوزدهم قرار گرفته و “مهتاب نبوی” با ۱۲۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42 ) با کسب مدال طلا آسیا و ۲۳۳/۵۰ امتیاز به رده اول صعود کرد. “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۴۷/۳۴ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۷۹/۹۳ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۸/۸۲ امتیاز در رده هفدهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) با ۱۷۶/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با تصاحب مدال برنز و ۱۱۰/۹۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) با کسب مدال طلا آسیا و ۲۲۱/۸۴ امتیاز به رده دوم راه پیدا کرد. “محمود جعفرزاده” نیز با ۴۷/۷۹ امتیاز در رده پانزدهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن در رده پنجاهم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با تصاحب مدال طلا آسیا و ۱۸۱/۱۸ امتیاز به جایگاه دوم جدول رده‌بندی صعود کرد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با کسب مدال نقره آسیا ۶۴/۳۸ امتیاز رده سیزدهم را به خود اختصاص داد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *