با حضور معاونین وزیر ورزش و جوانان،

جلسه انتقال ماموریت ۸ رشته ورزشی از فدراسیون جانبازان و معلولین به فدراسیون‌های مربوطه برگزار شد‌

با حضور داورزنی و احمدی، معاونین وزیر ورزش و جوانان جلسه انتقال ماموریت هشت رشته ورزشی از فدراسیون جانبازان و معلولین به فدراسیون‌های مربوطه برگزار شد‌.

جلسه انتقال ماموریت ۸ رشته ورزشی، از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین به فدراسیون‌های مربوطه با حضور روسا و سرپرستان فدراسیون‌های دوچرخه‌سواری، تیراندازی با کمان، سوارکاری، بدمینتون، تکواندو، تنیس روی میز، تنیس و قایقرانی برگزار شد.

داورزنی: نگاه حمایتی فدراسیون به ورزش جانبازان و معلولین از این پس وظیفه ای است

فدراسیون‌ها نسبت به ورزش جانبازان و معلولین نگاه حمایتی داشتند و اکنون با انتقال ماموریت هشت رشته از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به فدراسیون های مربوطه باعث خواهد شد که پوشش ورزش این قشر در قالب وظایف ذاتی فدراسیون‌ها قرار گیرد و نگاه وظیفه ای نیز علاوه بر نگاه حمایتی به وجود آید.

آنچه مسلم است اکنون فدراسیون‌هایی که در قالب این انتقال قرار گرفته اند ماموریت آنها اضافه شده است و قطعا با افزایش ماموریت‌ها، اعتبارات آنها نیز افزوده خواهد شد.

قبل از این انتقال فدراسیون‌ها از محل اختصاص ۲۷ صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده اعتباری دریافت نمی کردند اما با این انتقال قطعا از این محل نیز فدراسیون‌ها دریافتی‌هایی دارند که می توانند نه تنها برای انجام ماموریت های جدید از آن بهره ببرند بلکه این فرصت نیز پدید می آید که با این اعتبارات جدید شرایط بهتری را برای افزایش امکانات و زیرساخت های رشته ورزشی متبوع خود فراهم آورند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *