سرمربی تیم ملی پارا تیراندازی؛

حسین امیری: تمرین ملی پوشان را زیر نظر دارم/ برای حفظ سلامت خودم و دیگران در خانه می مانم

سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین درباره شرایط کنونی و برنامه های این تیم گفتگویی انجام داده است که با هم می خوانیم.

حسین امیری، سرمربی تیم ملی پارا تیراندازی کشورمان، در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: در این روزها که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است، با توجه به دستورات ستاد مبارزه با این بیماری، برای حفظ سلامتی خودم و دیگران از خانه خارج نمی شوم، به مطالعه کتاب، تماشای فیلم و ورزش روزانه همراه خانواده می پردازم.

برنامه تمرینات ملی پوشان را زیر نظر دارم

وی ادامه داد: پس از لغو اردوهای تیم ملی، همچنان ملی پوشان را زیر نظر دارم و در این زمان برنامه تمرینی و توصیه های بدنسازی را به آنها داده ام و مطمئن هستم که ملی پوشان هم تمام موارد را به خوبی انجام می دهند تا از سایر ورزشکاران جهان عقب نمانند.

ملی پوشان سرمایه های کشور هستند

امیری افزود: ملی پوشان ما گوهر و سرمایه های کشور هستند که برای موفقیت های آنها هزینه شده است و من به عنوان سرمربی تیم ملی باید باید طوری برنامه ریزی کنم که آنها سرزنده بمانند به همین دلیل در این مدت برای ملی پوشان مطالب انگیزشی نیز ارسال می کنم تا روحیه آنها حفظ شود و برای رقابت های آینده امیدوار و محکم بمانند.

اتفاقات را بپذیریم و شرایط را مدیریت کنیم

وی تصریح کرد: به نظرم باید اتفاقات را بپذیریم و شرایط را مدیریت کنیم و با برنامه ریزی و تمرینات مناسب آمادگی ورزشکاران را برای حضور در رقابت های آینده حفظ کنیم.

امیری عنوان کرد: به دلیل لغو رقابت های امارات و آلمان دو اعزام تیم ملی صورت نگرفت. اکنون منتظر هستم تا بیماری کرونا به پایان برسد و خطری متوجه سلامتی ملی پوشان نباشد و پس آن با برگزاری جلسه ای با کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون وضعیت برگزاری اردوها و حضور در رویدادهای آینده را برنامه ریزی کنم.

سلامتی انسان ها بیش از هر مسئله دیگری اهمیت دارد

سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین در پایان گفت: سلامتی انسان ها بیش از هر مسئله دیگری اهمیت دارد. به هر حال روزی ویروس کرونا نیز از بین می رود و این شرایط به پایان می رسد اما وظیفه ما این است که از تجربه دوران شیوع بیماری کرونا بهره ببریم چرا که هیچ فردی در جهان مثل قبل از این بیماری نخواهد بود و همیشه بهداشت را به طور جدی رعایت خواهیم کرد تا از گذشته قوی تر باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *