بازی های پارالمپیک زمستانی پکن ۲۰۲۲؛

حضور خطیبی در رقابت های صحرانوردی / پایان کار نمایندگان ایران در بازی های زمستانی

 در هشتمین و آخرین روز از بازی های پارالمپیک زمستانی پکن ۲۰۲۲، ابوالفضل خطیبی نماینده کشورمان در رشته صحرانوردی ماده دوازده و نیم کیلومتر به مصاف حریفان رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، وی در نهایت با ثبت رکورد ۴۴ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۷ صدم ثانیه در جایگاه بیستم قرار گرفت.

بر این اساس پرونده رقابت نمایندگان ایران در دوره از بازی های زمستانی بسته شد.

کاروان ایران با نام جانباز و آزاده  شهید ” سرلشگر حسین لشگری”  و با  چهار ورزشکار در دو رشته پارا اسنوبرد و صحرانوردی در این مسابقات حضور داشت و نتایج زیر بدست آمد:

رشته صحرانوردی :

الهه قلی فلاح، تنها نماینده ایران در بخش نابینایان، در رشته پارا صحرانوردی، ماده سرعتی با رکورد ۷ دقیقه و ۹ ثانیه و ۴۵ صدم ثانیه در جایگاه دهم ایستاد.

ابوالفضل خطیبی دیگر نماینده ایران در رشته پارا صحرانوردی، ماده سرعتی، با رکورد ۳ دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۷۱ صدم ثانیه در جایگاه بیست و سوم قرار گرفت و در رقابت های دوازده و نیم کیلومتر نیز بیستم شد.

رشته پارا اسنوبرد: 

صدیقه روزبه با رکورد ۳ دقیقه و ۳۶ ثانیه و ۴۹ صدم ثانیه در جایگاه سیزدهم قرار گرفت و حسین سولقانی نیز با رکورد یک دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه در جایگاه بیست و پنجم قرار گرفت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *