مریم ایرانمنش:

حضور در دوره آموزشی بین المللی تایلند انگیزه ی مربیگری ام را بیشتر کرد

مریم ایرانمنش گفت: حضور در کلاس آموزشی بین المللی تایلند انگیزه ی مربیگری را در من بیشتر کرد و باعث شد نقاط ضعف و قوتم را بهتر بشناسم.

مربی والیبال نشسته بانوان استان کرمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین درباره دوره آموزشی مربیگری بین المللی اظهار داشت: این دوره با حضور نمایندگان ۹ کشور جهان به مدت ۵ روز برگزار گردید که در آن مباحث مختلفی از جمله آنالیز و برنامه ریزی تمرینات، آموزش داده شد و ما دو نماینده ی ایران خوشبختانه توانستیم این کلاس با بهترین عملکرد و نمره پشت سر بگذاریم.

ایرانمنش ادامه داد: در حال حاضر با رئیس انجمن والیبال نشسته کشورمان مذاکراتی در خصوص استعدادیابی و جوانگرایی در والیبال نشسته بانوان انجام دادم و به دنبال برنامه ریزی در این زمینه هستم تا در آینده تیم جوانی داشته باشیم.

وی افزود: در بخش تئوری این دوره آخرین قوانین والیبال نشسته آموزش داده شد. همچنین در بخش عملی هدایت یک تیم را بر عهده مربیان قرار می دادند تا در بخش انتخاب بازیکن و آنالیز با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوند و بتوانند مواردی را که به صورت تئوری آموزش دیده بودند در بخش عملی پیاده کنند.

ایرانمنش در پایان عنوان کرد: از سال ۲۰۱۴ همراه تیم ملی هستم و اکنون به عنوان مربی تیم کرمان فعالیت دارم و امیدوارم که با استعدادیابی و جوانگرایی در بخش بانوان بتوانیم در آینده تیم قویی داشته باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *