حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و مدیرکل سازمان تربیت بدنی شهرداری تهران در اردوی تیم ملی والیبال نشسته

دکتر محبی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، دکتر محسنی مدیرکل سازمان تربیت بدنی شهرداری و دکتر عباسی عضو شورای شهر تهران از تمرینات ملی پوشان والیبال نشسته بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، امروز سه شنبه نوزدهم مرداد ماه دکتر محبی نماینده محترم خراسان رضوی و سبزوار در مجلس شورای اسلامی، دکتر محسنی مدیرکل سازمان تربیت بدنی شهرداری تهران و دکتر عباسی عضو شورای شهر تهران، اسبقیان رئیس، حمیدی دبیر و شکری مدیر اداری و پشتیبانی با حضور در اردوی تیم ملی والیبال نشسته از تمرینات ملی پوشان بازدید کردند.

در ابتدای این دیدار هادی رضایی در خصوص وضعیت ملی پوشان و همچنین موفقیت های تیم ملی در پارالمپیک توضیحاتی را ارائه داد.

دکتر محبی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) در این بازدید بیان کرد: پیشینه بسیار ارزشمندی در والیبال نشسته کشورمان وجود دارد که نشان از تلاش های ورزشکاران و بار فنی بالای مربیان است. امیدوارم موفقیت های تیم ملی ایران در پارالمپیک توکیو ادامه داشته باشد.

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با اراده محکم و پشتکاری که در ملی پوشان ما وجود دارد کسب مدال و رسیدن به قهرمانی پارالمپیک دور از انتظار نیست. در ایام سوگواری سالار شهیدان دعا می کنیم تا ورزشکاران ما با دست پر به کشور برگردند و مدال های خوشرنگی را کسب نمایند.

دکتر محسنی مدیرکل سازمان تربیت بدنی شهرداری تهران نیز عنوان کرد: هادی رضایی از سرمربیانی است که در رشته خود بار فنی بالایی دارد و با آخرین روش های دنیا با ورزشکاران تمرین می کند.

مدیرکل سازمان تربیت بدنی شهرداری در پایان گفت: امیدواریم که تیم ملی والیبال نشسته در پارالمپیک توکیو موفق باشد و ورزشکاران کشورمان با کسب مدال های خوش رنگ با دست پر به کشور بازگردند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *