دکتر علی نژاد:

حضور کاروان ایران در پارالمپیک توکیو مثل همیشه با اقتدار و افتخار خواهد بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در دیدار با اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد که نمایندگان کشورمان در پارالمپیک توکیو بتوانند همچون ادوار گذشته با اقتدار و افتخار این میدان بزرگ را پشت سر بگذارند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اسبقیان رئیس فدراسیون امروز چهارشنبه بیست و پنجم فروردین ماه با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه، دکترعلی نژاد بیان کرد: حضور درخشان ورزشکاران جانباز و معلول در میادین ورزشی و مدال آوری شان علاوه بر شور، نشاط و امید، باعث می شود جمله معلولیت محدودیت و ناتوانی نیست، بهتر معنا پیدا کند. این موفقیت های ورزشی در واقع تجسم و تبلور اراده هاست.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: در آماده سازی تیم های اعزامی به پارالمپیک توکیو، وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم را خواهد داشت.

اردوهای آمادگی تیم های ملی در تهران و کیش در حال برگزاری است

در این جلسه همچنین، اسبقیان رئیس فدراسیون ضمن ارائه گزارشی از وضعیت تیم های اعزامی، عنوان کرد: در حال حاضر اردوی آمادگی تیم های ملی تیراندازی، وزنه برداری و دوومیدانی در تهران و کیش در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر نیز از روز جمعه ۲۷ فروردین در تهران و والیبال نشسته از ۳۰ فروردین در کیش آغاز می شود.

رئیس فدراسیون گفت: در رشته دوومیدانی این فرصت را داریم تا پس از رکوردگیری در اردیبهشت ماه و مسابقات گزینشی در سوئیس (خرداد ماه) تعداد نفرات اعزامی افزایش یابد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *