وزیر ورزش و جوانان:

خدمت رسانی و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی قابل تقدیر است

وزیر ورزش و جوانان در پیامی با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط ­عمومی از تلاش، خدمت­ رسانی و کوشش خردمندانه دست اندرکاران این حوزه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پیام دکتر سلطانی­ فر آمده است: «در زمانه­ای که آن را عصر دانایی نام نهاده ­اند، ارتباطات و روابط­ عمومی، عناصری کلیدی هستند که غفلت از آنها، ما را از دسترسی به دانایی دور می ­کند.

امروزه روابط­ عمومی هوشمند و خلاق یکی از ابزارهای قدرتمند در مدیریت تحول­گرا و توسعه­ محور است و در کمک به تصمیم­ گیری­ های مدیریتی و راهبردی هر سازمان، تاثیری شگرف دارد.

خدمت ­رسانی و کوشش خردمندانه دست ­اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در راستای ایفای رسالت خطیر اطلاع ­رسانی و تنویر افکارعمومی و همراهی با مردم گران قدر کشورمان گام برمی­ دارند، قابل تقدیر است.

اینجانب با گرامیداشت روز ارتباطات و روابط­ عمومی، زحمات تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع­ رسانی را که با تلاشی بی ­دریغ در توسعه پایدار ورزش و اعتلای جایگاه جوانان نقش ­آفرینی می کنند، ارج نهاده و از خداوند متعال توفیق روز افزون تلاشگران این حوزه را برای خدمت به میهن عزیزمان خواستارم.»

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *