سومین دوره رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

عادل طرفی:داوری به نفع ژاپن بود/ از تیم ملی خداحافظی می‌کنم، اما قلبم با هم‌تیمی‌هایم است

عادل طرفی با اشاره به برگزاری اردوهای فشرده ای که برای قهرمانی در پاراآسیایی پشت سرگذاشته اند، اظهار داشت: در ۱٫۵ سال گذشته اردوهای فشرده‌ای داشتیم و هم تیمی‌هایم شاید یک ماه یا ۴۵ روز به خانه خود نرفته بودند. هدف‌مان قهرمانی بود که خدا کمک کرد و توانستیم به آن دست یابیم.

وی درباره خداحافظی‌اش از تیم ملی اظهار داشت: این مسابقات تمام شد و من از تیم ملی خداحافظی می‌کنم، اما همیشه قلبم با بچه‌ها و این تیم است، چون سال‌های سال تلاش کردم و می‌دانم چه زحماتی را متحمل شده‌اند تا در این رقابت ها برای کشورمان افتخارآفرینی کنند. امیدوارم در آینده با برنامه ریزی‌هایی که رئیس فدراسیون انجام می‌دهد، بار دیگر این قهرمانی را تکرار کنیم و نیم‌نگاهی هم به پارالمپیک داشته باشیم تا بتوانیم روی سکو بایستیم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال از داوری مسابقه گلایه کرد و گفت: داور امروز آنگونه که باید سوت می‌زد، نزد. یعنی به نفع حریف بود. لحظه آخر هم باید پایان بازی را اعلام می‌کرد اما توپ را به آنها داد تا فرصت دوباره‌ای به ژاپنی دهد که رقیب دیرینه ما است ولی خدا را شکر ملی‌پوشان بازی را مدیریت کردند و توانستند با فکر خوب این مقام قهرمانی را کسب کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *