ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین:

در این روزهای پایانی تا آغاز پارالمپیک با انگیزه بیشتری تمرین می کنم

جعفری گفت: هر چه به زمان برگزاری پارالمپیک نزدیک تر می شویم تمرینات فشرده تر و انگیزه ام بیشتر می شود.

امیر جعفری ملی پوش وزنه برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: در این روزها با نزدیک شدن به زمان برگزاری پارالمپیک، حجم تمرینات فشرده تر و حس هیجان و انگیزه ام بیشتر می شود. خوشحالم که در این موقعیت قرار دارم و می توانم به عنوان نماینده کشورم در آوردگاه توکیو شرکت کنم.

وی ادامه داد: تقریبا روزی یک جلسه تمرین فنی و یک جلسه تمرین بدنسازی داریم. شرایط کنونی من و دیگر ملی پوشان نسبت به روزهای اولی که اردوهای متمرکز را شروع کرده بودیم خیلی بهتر شده و به شدت آماده هستیم. امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

ملی پوش وزنه برداری افزود: از حس نگرانی و ناامیدی که نسبت به برگزار نشدن پارالمپیک توکیو در سال گذشته داشتم به امیدواری و آرامش رسیدم و در این روزهای آخر باتوجه به اینکه المپیک هم در حال برگزاری است در این زمینه دغدغه ای ندارم.

جعفری در خصوص مسابقات کاروان ورزشی ایران در المپیک عنوان کرد: به طور حتم نتایج المپیکی ها را دنبال می کنم و پیروزی های ملی پوشان کشورمان انگیزه ما را هم بیشتر می کند و تاثیر مثبتی روی روحیه ما دارد.

ملی پوش وزنه برداری در پایان گفت: از ریو تاکنون پنج سال است که به شدت برای رسیدن به مدال توکیو تلاش می کنم و امیدوارم که بتوانم با ایستادن روی سکوی نخست مسابقات به این هدفم رنگ حقیقت ببخشم. همچنین امیدوارم کاروان پارالمپیکی کشورمان دست پر از رقابت ها برگردد و شاهد افتخار آفرینی تمام ملی پوشان در توکیو باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *