سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی:

در مسابقات قهرمانی جهان به دنبال کسب سهمیه پارالمپیک هستیم

مهدوی نیا گفت: هدف ما کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در رقابت های قهرمانی جهان مجارستان است.

مسعود مهدوی نیا سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: رقابت های قهرمانی جهان اواخر مردادماه به میزبانی کشور مجارستان برگزار می شود و به دلیل توزیع سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از اهمیت بالایی برخوردار است و تیم ملی کشورمان با ۳ ورزشکار راهی این مسابقات خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس عملکرد ملی پوشان در ۴ مرحله اردو برگزار شده ۳ قایقران را انتخاب کردیم. نادر عیوضی و شهلا بهروزی راد در کلاس KL3 و اسلام جاهد در کلاس KL2 و نیز VL2 به این مسابقات اعزام می شوند.

مهدوی نیا افزود: در این رقابت ها ۶ سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ در بخش مردان و بانوان توزیع می شود و ما تلاش می کنیم در این رویداد سهمیه بازی های  ۲۰۲۰ توکیو را بدست آوریم.

سرمربی تیم ملی پارا قایقرانی عنوان کرد: تیم ملی در اردوهایی که برگزار شد از نظر اسکان، تغذیه و خوابگاه شرایط خوبی داشت و ما از این نظر با مشکل مواجه نبودیم و ملی پوشان توانستند به خوبی تمرینات خود را پیگیری کنند. امیدوارم که تیم ملی قایقرانی در این مسابقات سهمیه های پارالمپیک خود را قطعی کند و ما با دست پر از مسابقات مجارستان برگردیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *