سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین:

در جاکارتا عملکرد بهتر و فکورانه تری خواهیم داشت/ رقابت های آسیا-اقیانوسیه دروازه ورودی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بود

علی اصغر رواسی، مربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در آستانه اعزام به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا گفت: با تجربه قوی تری در بازگشت از رقابت های آسیا-اقیانوسیه ژاپن به جاکارتا می رویم.

رواسی افزود: رقابت های آسیا-اقیانوسیه ژاپن دروازه ی ورودی پارالمپیک ۲۰۲۰ بود ولی از نظر کیفی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار نبود و نظر کادر فنی کسب سهمیه در اوزان مختلف بود که محقق شد، اما در مجموع عملکرد تیم ما با توجه به تغییراتی که داشتیم خوب بود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در دسته فوق سنگین مدال طلا گرفتیم، در دسته ۹۷ کیلو و در جوانان طلا گرفتیم و رکورد جوانان رکوردشکنی داشتیم والبته به جز دو نفر سایر ملی پوشان با مدال بازگشتند.

رواسی در خصوص داوری رقابت های آسیا-اقاینوسیه تاکید کرد: برخی از اعتراضات به داوری وجود داشت. مثلا در دسته ۷۲ که روح اله رستمی بر روی تخته رفت با وزنه برداری قدرتمندی از عراق به رقابت پرداخت که یکی از داوران مستقیما از کشور عراق به قضاوت پرداخت. البته ما به کمیته وزنه برداری بین المللی پارالمپیکی مراتب اعتراض خود را در این مورد اعلام کردیم.

رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین در پایان خاطرنشان کرد: تیم چین زنگ خطری برای ایران بود چراکه با توان و نفرات بیشتری وارد میدان شده بود و در آینده نزدیک باید پتاسیل تیم ملی وزنه برداری را بالا ببریم و در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا نیز باید عملکرد بهتر و فکورانه تری داشته باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *