دکتر صمیمی:

در مهم‌ترین رویداد سال ۹۷ عملکرد موفقی داشتیم/ در تلاشیم اماکن ورزشی استانی در اختیار هیئت‌ها قرار گیرد

دکتر حمید علی‌صمیمی در مجمع عمومی فدراسیون درباره اهداف و عملکرد فدراسیون صحبت کردند.

دکتر حمید علی‌صمیمی ریاست فدراسیون بیان کرد: بیست و سومین مجمع عمومی فدراسیون همزمان با هفته دولت برگزار می شود و از این جهت این هفته و یاد شهدا را گرامی می‌داریم.

وی ادامه داد: در سال ۱۳۹۷ ورزش جانبازان و معلولین سال پر رویدادی را پشت سر گذاشت که مهم ترین آن بازی های پاراآسیایی جاکارتا بود و با وجود تعدد رشته های مختلف، خوشبختانه کاروان ورزشی ایران توانست با یک پله صعود نسبت به دوره قبل در جایگاه سوم آسیا قرار گیرد و عملکرد موفقی در این رویداد مهم داشتیم.

دکتر صمیمی افزود: همچنین سال گذشته تیم ملی والیبال نشسته مردان با قهرمانی در مسابقات جهانی سهمیه پارالمپیک توکیو را کسب کرد و نیز ورزشکاران ما در رشته های انفرادی توانستند سهمیه ۲۰۲۰ را بدست آورند‌.

وی عنوان کرد: با توجه به مصوبه شورای انقلاب فرهنگی، به دنبال این هستیم که اماکن ورزشی استان ها در اختیار هیئت‌های ما قرار گیرد.

ریاست فدراسیون در پایان گفت: ۱۰ درصد از کل اعتبارات سال گذشته فدراسیون کسر شده و از طریق معاونت توسعه وزارت به عنوان سهم هیئت پرداخته شده اما در استان‌ها در اختیار هیئت‌های ما قرار نگرفته است و گزارشاتی که ما از معاونت توسعه وزارت گرفتیم این بودجه در طی ۳ مرحله واگذار شده است در صورتی که در دست روسای هیئت‌های ما قرار نگرفته است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *