ملی پوش تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین:

در پارالمپیک به دنبال کسب مدال طلا هستم/ جای مرحوم رحمان در توکیو خالی است

پورمیرزایی گفت: هدفم کسب مدال طلای پارالمپیک است تا از جایگاه ایران در دسته فوق سنگین دفاع کنم.

منصور پور میرزایی ملی پوش تیم ملی وزنه برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: سال های زیادی است که برای حضور در رقابت های پارالمپیک تلاش کردم و اکنون در آخرین روزهای اردوی آمادگی تیم ملی زیر نظر کادر فنی تمریناتم را پیگیری می کنم تا ثمره تلاش هایم را با کسب بهترین مدال در توکیو رقم بزنم.

وی ادامه داد: قرار بود تا مرحوم سیامند رحمان در پارالمپیک توکیو حضور داشته باشد اما این اتفاق تلخ باعث شد تا با نظر مسئولین من به عنوان نماینده کشورم در دسته فوق سنگین به روی تخته بروم و از جایگاه قهرمانی ایران در این آوردگاه دفاع کنم.

پورمیرزایی افزود: جای مرحوم رحمان در رقابت های توکیو خالی است. غیبت او باعث شده تا مسابقات وزنه برداری این دوره از بازی ها مانند گذشته هیجان لازم را نداشته باشد. من تلاش می کنم برای کشورم نماینده خوبی باشم و با ثبت بهترین رکورد و کسب مدال طلا دل ملت ایران و روح مرحوم سیامند رحمان را شاد کنم.

وی عنوان کرد: نزدیک به هفت ماه است که در اردو حضور داریم و زیر نظر کادر فنی تیم ملی هر روز تمرین می کنم و به اوج آمادگی ام نزدیک شده ام و چند روز قبل از اعزام به اوج صد در صد آمادگی ام خواهم رسید تا در توکیو بهترین نتیجه را ثبت کنم.

پورمیرزایی اظهار داشت: حدود بیست سال است که در تیم ملی حضور دارم و در این مدت آوردگاه های زیادی را تجربه کردم. اما پارالمپیک به لحاظ بار فنی و روانی متفاوت و سخت است. رقابت های تایلند برای من آزمونی بود تا شرایطم را بعد یکسال دوری از مسابقات بسنجم و مجدد صحنه مسابقه را تجربه کنم و با تمرکز و آرامش بتوانم رکوردی که مد نظر بود را ثبت نمایم.

ملی پوش وزنه برداری کشورمان در پایان گفت: نتایج المپیک را دنبال می کنم. ورزشکاران المپیکی کشورمان به دنبال بهترین نتایج هستند اما این مسابقات هم مانند پارالمپیک سخت است. پیروزی آنها به ما انگیزه می دهد تا ما هم نتیجه خوبی در توکیو کسب کنیم. امیدوارم بتوانم در پارالمپیک مدال طلا را بدست آورم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *