رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین خبر داد:

دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور دوچرخه ‏سواری تحت نظارت UCI برگزار می شود/ رقابت های پیست جانبازان و معلولین، برای نخستین بار در پیست مجموعه ورزشی ثامن

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون از برگزاری دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور این رشته، تحت نظارت اتحادیه جهانی دوچرخه سواری UCI ، به میزبانی مشهد خبر داد.

فرهاد عصفوری، در خصوص برگزاری این رقابت ها گفت: رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری معلولین هر ساله در تقویم جهانی ثبت می شود و به آن امتیاز نیز تعلق می گیرد. بنابراین امسال هم می بایست این رقابت ها که از قبل تاریخ آن تعیین شده، برگزار شود. رکورد و اطلاعات شرکت کنندگان نیز به فدراسیون جهانی ارسال و در سایت آن ثبت خواهد شد. امتیاز این مسابقات برای دوچرخه سواران، از تورنمنت های برون مرزی نیز با ارزش تر است.

عصفوری افزود: مسابقات جاده در ۲ ماده ی استقامت و تایم تریل و رقابت های پیست در ۲ ماده یک و چهار کیلومتر برگزار می شوند.

وی تاکید کرد: برخلاف سال های گذشته، این برای نخستین بار در ایران است که رقابت های پیست جانبازان و معلولین در پیست دوچرخه سواری و  طبق استانداردهای جهانی UCI اجرا خواهد شد.

رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین در پایان خاطر نشان کرد: این رقابت ها با حضور ۱۳ استان در کلاس های C1 تا C5 برگزار می شود و نفرات برتر این مسابقات به اردوهای تیم ملی دعوت خواهند شد.

دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور دوچرخه ‏سواری تحت نظارت UCI بر اساس زمان بندی تقویم جهانی، از ۱۵ تا ۱۷ شهریور، در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی ثامن مشهد، برگزار می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *