مسابقات فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا- اقیانوسیه، کیش ۲۰۱۸:

دومین پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل اردن به دست آمد

تیم فوتبال هفت نفره ایران با پیروزی مقابل اردن به دومین برد خود در مسابقات قهرمانی آسیا _ اقیانوسیه دست یافت.
در دومین دیدار از روز چهارم رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا – اقیانوسیه در جزیره کیش، از ساعت ۱۸ امروز (سه شنبه) تیم‌های ایران و کره جنوبی برابر هم به میدان رفتند که در پایان تیم ایران، با نتیجه ۸  بر صفر به برتری رسید. در این دیدار که در ورزشگاه المپیک کیش و با قضاوت جورج از آرژانتین برگزار شد برای ایران کریمی زاده (۳گل)،ژولیده(۲گل)،آرندی(۲گل) و آتش افروز  گلزنی کردند.
علیرضا زارع، محمد خراط، عباس ترابی، عبدالرضا کریمی زاده(کاپیتان) ، رسول آتش افروز، مسعود ژولیده و بهنام آرندی هفت بازیکنی بودند که علیرضا روزبهانی به عنوان بازیکن ثابت مقابل اردن به میدان فرستاد.
 این دیدار قرار بود روز یکشنبه برگزار شود، اما به دلیل بارش شدید باران در جزیره کیش، به امروز(سه‌شنبه) موکول شد.
در پایان بازی های روز چهارم این رقابت‌ها ایران و استرالیا شش امتیازی شدند ولی ایران به خاطر گل زده بیشتر در صدر جدول قرار گرفت و استرالیا در مکان دوم ایستاد. تیم های تایلند و اردن با سه امتیاز در رده هاس سوم و چهارم قرار گرفتند و کره جنوبی بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد.
رقابت‌های فوتبال هفت نفره قهرمانی آسیا – اقیانوسیه از روز شنبه به میزبانی جزیره کیش آغاز شده است و روز پنجشنبه با معرفی تیم قهرمان به پایان می‌رسد. طبق اعلام مسئول برگزاری این رقابت‌ها، دو تیم نخست این مسابقات جواز حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ اسپانیا را کسب می‌کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *