طی پیامی؛

دکتر اسبقیان آغاز سال ۱۳۹۹ را تبریک گفت

ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین آغاز سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، دکتر اسبقیان ریاست فدراسیون، هم‌زمان با آغاز نوروز و فصل بهار، با صدور پیامی فرا رسیدن سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را به مردم شریف ایران، جامعه ورزش و به خصوص خانواده ورزش جانبازان و معلولین تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

“بسم الله الرحمن الرحیم
بر روح پر فتوح امام راحل و شهدا درود می‌فرستم و برای رهبر عزیز و فرزانه‌مان آرزوی سلامتی و طول عمر دارم.

آغاز سال ۱۳۹۹ را خدمت ملت شریف ایران، جامعه ورزش به خصوص ورزشکاران، قهرمانان، مربیان تیم‌های ملی، روسای هیئت‌ها و انجمن‌های ورزشی جانبازان و معلولین تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

امیدوارم در سال جدید تمام ورزشکاران و مردم عزیز ایران با مد نظر قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رعایت دستورهای بهداشتی تکلیف است، دستورالعمل‌های سازمان بهداشت جهانی و ستاد مقابله با بیماری کرونا را رعایت کرده تا به کاهش این بیماری و انتقال آن کمک کنند و شعار در خانه می‌مانیم و ورزش می‌کنیم را رعایت کنند.

در سالی که گذشت، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسیدند که می‌بایست این شهادت افتخارآمیز را تبریک و هم فقدان ایشان را تسلیت گفت.
همچنین درگذشت سیامند رحمان، قهرمان ایران و جهان، همه ما را متاثر کرد. سال‌ها طول می‌کشد تا جای این پهلوان خندان و با اخلاق پر شود.

عدم حضور سیامند رحمان در پارالمپیک ۲۰۲۰ برای ما ضایعه بزرگی است. امیدوارم بتوانیم دین مان را به این پهلوان و خانواده او ادا کنیم.

برنامه ما این است که به استان کرمان سفر کنیم و بر مزار شهدا و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حاضر شویم و همچنین با سفر به استان آذربایجان غربی و اشنویه بر مزار پهلوان ایران سیامند رحمان حاضر شویم و با خانواده این قهرمان دیدار کنیم.

در پایان از خداوند متعال می‌خواهم هر چه زودتر بیماری کرونا از کشور ما رخت بربندد و ایران سراسر شادی و سلامتی باشد.

بر اساس فرمایش رهبر گرانقدر انقلاب، ما می‌توانیم این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم و قطعا ما به عنوان سربازان ولایت این‌کار را خواهیم کرد.

من وظیفه‌ی خود می‌دانم که از زحمات و تلاش‌های همکارانم در فدراسیون و برادرم دکتر صمیمی، ریاست سابق و همچنین آقای خسروی‌وفا و همکاران‌ پارالمپیک تشکر و قدردانی می‌کنم و آرزوی توفیق برای همه دارم.

امیدوارم سالی توام با موفقیت، سلامتی داشته باشیم.”

سیدمحمد شروین اسبقیان

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *