رئیس فدراسیون از تشکیل شورای فنی پارادوومیدانی خبر داد

در جلسه امروز درباره تشکیل شورای فنی دوومیدانی جانبازان و معلولین تصمیم‌گیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، جلسه‌ای با حضور اسبقیان رئیس، نصیبی سرپرست نایب رئیس و حمیدی دبیر فدراسیون، رضایی رئیس و شیعه نایب رئیس بانوان انجمن پارادوومیدانی، هادی‌زاده پیشکسوت، صادقی، بهرامی از مربیان این رشته امروز سه‌شنبه دوم دی ماه برگزار شد.

ابتدای جلسه اسبقیان ضمن بیان نقطه نظرات خود هدف از تشکیل این جلسه را هم افزایی وهمدلی در مجموعه تلاشگران عرصه دوومیدانی عنوان کرد و از تلاش‌های رئیس انجمن و مربیان تشکر وقدردانی کرد.

در ادامه بهمن رضایی رئیس انجمن پارادوومیدانی درباره آمادگی تیم ملی برای اعزام به مسابقات پارالمپیک توکیو و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای آماده‌سازی تیم ملی جوانان جهت حضور در رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۲۱ بحرین، توضیحاتی را ارائه داد.

همچنین شیعه در خصوص بانوان ورزشکار این رشته که در پارالمپیک حضور دارند گزارشی را ارائه کرد.

هادی‌زاده ، بهرامی و صادقی نیز نقطه نظرات خود را در مورد برنامه‌های پیش رو، بازی‌های پارالمپیک توکیو، رقابت‌های پاراآسیایی بحرین، مسابقات قهرمانی کشور تحت نظر IPC عنوان کردند.

در پایان مقرر شد شورای فنی پارادوومیدانی طی هفته آینده به منظور تصمیم‌گیری‌های آتی این حوزه تشکیل شود که اعضای آن نیز هفته‌ بعد از سوی رئیس فدراسیون اعلام خواهد شد.

اسبقیان رئیس فدراسیون هدف از تشکیل این شورا را استفاده از خرد جمعی مربیان و پیشکسوتان دوومیدانی جانبازان و معلولین دانست تا تصمیمات فنی از این پس در شورا اتخاذ شود.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *