حضور اسبقیان بر مزار شهید حاج قاسم سلیمانی

رئیس فدراسیون: راه و سیره شهدا را ادامه می دهیم/ حفظ آمادگی جسمانی و سلامت ورزشکاران اولویت اول ما است

اسبقیان  صبح امروز با سفر به کرمان در گلزار شهدای این استان حاضر شد.

به گزارش وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان رئیس و کشاورز معاون امور استان های فدراسیون امروز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه جهت حضور در مجمع عمومی سالیانه کرمان به این استان سفر کردند.

اسبقیان صبح امروز با حضور در گلزار شهدا کرمان، بر مزار شهید سردار سلیمانی حاضر شد و به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

در این مراسم، مدیرکل ورزش و جوانان، فرمانده بسیج ورزشکاران، مسئولین هیئت و ورزشکاران استان حضور داشتند.

اسبقیان در حاشیه این مراسم گفت: خدا را شاکرم که این فرصت حاصل شد و توانستم بر مزار شهید والا مقام و اسطوره مقاومت کشورمان حاضر شوم.

وی ادامه داد: سلیمانی سردار سرافرازی بود که استکبار را به وحشت انداخت و به صورت نا جوانمردانه فرمان ترور او را صادر کردند و این بنده واقعی خداوند را از ملت قهرمان ایران گرفتند. امیدوارم ما بتوانیم  راه و سیره شهدا به ویژه شهید سلیمانی که مقام معظم رهبری از او به عنوان یک مکتب یاد می کنند، ادامه دهیم.

اسبقیان افزود: استان کرمان در حوزه ورزش قهرمانی همواره افتخار آفرین بوده و قهرمانان بزرگی را پرورش داده است. هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان، با ریاست نخعی توانسته با برنامه ریزی مناسب موفقیت های مختلفی را کسب کند.

رئیس فدراسیون اظهار داشت: سیاست های کلان نظام، دولت محترم و وزارت ورزش و جوانان حمایت از حوزه ورزش جانبازان و معلولین است. ریاست جمهور محترم ابلاغیه مبنی بر حمایت از ورزش جانبازان و معلولین به ۱۷ دستگاه دولتی و سایر وزارتخانه ها ابلاغ کرده است. وظیفه ما در فدراسیون این است که پیگیری اجرای این ابلاغیه از نهادها باشیم.

وی عنوان کرد: در جلسه ای که با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان داشتیم پیرامون اجرای این ابلاغیه و تشکیل ستاد پیگیری برای مطالبه حقوق ورزش جانبازان و معلولین در استان ها صحبت کردیم تا بتوانیم به صورت جدی به فاز عملیاتی برسانیم. همچنین رئیس کمیته ملی پارالمپیک، نیز بسیار جدی پیگیر این موضوع هستند.

اسبقان بیان کرد: هفته گذشته جلسه ای با معاونت ورزش همگانی و قهرمانی وزارت ورزش برگزار کردیم که حمایت از هیئت های استانی، فدراسیون و ورزشکاران مورد بحث قرار گرفت. افتخار آفرینی های ملی پوشان ما در گذشته موجب خرسندی مقام معظم رهبری بوده است و ایشان پیام های متعددی را بیان کردند که باعث دلگرمی ما برای تداوم این موفقیت ها می باشد.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: ما در زمان شیوع بیماری کرونا بر اساس دستورات ستاد مبارزه با این بیماری و سیاست های کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش و نیز هماهنگی با کادر فنی تیم های ملی در رشته های مختلف پیگیر روند تمرینی ورزشکاران خود بودیم. حفظ آمادگی جسمانی و سلامت ورزشکاران برای حضوردر مسابقات برون مرزی اولویت اول ما است و به تدریج با هماهنگی با معاون قهرمانی در استان هایی که وضعیت سفید دارند اردوهای ملی پوشان پارالمپیکی را از اوایل شهریور یا مهر با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز می کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *