سرپرست انجمن وزنه‌برداری جانبازان و معلولین؛

رضازاده: پارا وزنه‌برداری از رشته‌های عنوان‌دار ورزش ایران است/ به دنبال تداوم موفقیت‌ها هستیم

حسین رضازاده سرپرست انجمن پارا وزنه‌برداری درباره اهداف این انجمن توضیحاتی ارائه داد.

حسین رضازاده سرپرست انجمن پارا وزنه‌برداری کشورمان در گفتگو با وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: در سال‌های گذشته از طریق اردوهای مشترک یا حضور در مسابقات مختلف بین‌المللی از نزدیک، تمرینات و فعالیت ملی‌پوشان پارا وزنه‌برداری را دیده بودم و با توجه به اینکه به گونه‌ای با آنها هم رشته هستم، سرپرستی انجمن را پذیرفتم تا توفیق خدمت به جامعه ورزش جانبازان و معلولین را داشته باشم.

*پارا وزنه‌برداری از رشته‌های عنوان‌دار ورزش ایران است*

وی ادامه داد: پارا وزنه‌برداری از رشته‌های عنوان دار و صاحب مدال ورزش ایران در میادین جهانی، بین‌المللی و آسیایی است. ما هم تلاش می‌کنیم با کمک مسئولان کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون و پیشکسوتان این رشته برنامه‌ریزی دقیقی را در راستای تداوم موفقیت تیم ملی و انجمن داشته باشیم.

*برای رشد بخش بانوان برنامه‌ریزی خواهیم کرد*

رضازاده افزود: خوشبختانه سال گذشته با زحمات مسئولان فدراسیون و انجمن، بخش بانوان راه‌اندازی و مسابقات قهرمانی کشور آن برگزار شد و به طور حتم هم برنامه‌ریزی دقیقی خواهیم داشت تا پارا وزنه برداری بانوان رشد و گسترش داشته باشد.

*سیامند رحمان قهرمان بزرگ پارا وزنه‌برداری بود*

سرپرست انجمن درباره مرحوم سیامند رحمان عنوان کرد: او قهرمان بزرگ پارا وزنه برداری بود که رکوردهای افسانه‌ای را در مسابقات جهانی و پارالمپیک ثبت کرد و زمانی که خبر از دست دادن رحمان را شنیدم بسیار ناراحت و متاسف شدم چرا که مطمئنم می توانست در پارالمپیک توکیو نیز رکورد تاریخی را ثبت کند.

*فضا را برای رشد استعدادهای این رشته مهیا می کنیم*

وی تصریح کرد: تمام تلاشم این خواهد بود تا فضا را برای رشد استعدادهای پارا وزنه‌برداری مهیا کنیم تا در آینده سیامند رحمان‌های زیادی در تیم ملی داشته باشیم که رکورد دنیا را به نام کشورمان ایران ثبت می کنند.

سرپرست انجمن پارا وزنه برداری در پایان گفت: از محمود خسروی وفا ریاست کمیته ملی پارالمپیک و سید محمد شروین اسبقیان ریاست فدراسیون تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانیم در آینده باز هم شاهد موفقیت‌های انجمن و تیم ملی باشیم

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *