اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته– تبریز؛

رضایی: فعلا به لیگ جهانی فکر می کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: اولویت نخست تیم حضور شایسته در لیگ جهانی است و در مرحله دوم نیز به قهرمانی جهان می اندیشیم.

هادی رضایی بعد از پیروزی شاگردانش مقابل تیم روسیه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: روسیه تیم قدرتمندی است و از مدعیان قهرمانی در لیگ جهانی والیبال نشسته محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تیم روسیه چهار ماه قبل موفق به شکست بوسنی نایب قهرمان پارالمپیک شده است، گفت: این تیم در ریو ۲۰۱۶ به دلیل تحریم حضور نداشت اما در چند ماه اخیر تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشته است.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران سرویس های هدفمند را نقطه قوت تیم روسیه در بازی با ایران دانست و گفت: روسیه در ست نخست فراتر از انتظار ظاهر شد اما در ست های دوم و سوم با دستور کار سرعت در بازی موفق به مهار این تیم شدیم.
وی نخستین بازی هر تیم در هر تورنمنت را حساس دانست و گفت: این حساسیت برای تیم ایران دو برابر است زیرا میزبان این رقابت هاست و بازیکنان از نظر روحی و روانی باید تقویت شوند. بازیکنان ایران از نظر آمادگی جسمانی مشکلی ندارند.
رضایی درباره حضور تیم ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: فعلا به لیگ جهانی فکر می کنیم و بعد از آن نیز به رقابت های قهرمانی جهان . ۱۸ بازیکن در اردو حضور دارند و هر بازیکنی آماده باشد به رقابت های پیش رو اعزام می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *