ملی پوش تیراندازی جانبازان و معلولین:

رقابت های جام جهانی العین فرصتی برای ارزیابی عملکردم شد

جوانمردی گفت: مسابقات امارات فرصتی شد تا بتوانم علاوه بر ارزیابی عملکردم، شرایط حریفانم را هم بررسی کنم.

ساره جوانمردی ملی پوش تیراندازی جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: در اردوی آمادگی تیم ملی در دو نوبت صبح و عصر در کنار دیگر ملی پوشان زیر نظر کادر فنی تمریناتم را پیگیری می کنم.

وی ادامه داد: هر چه به رقابت های پارالمپیک نزدیکتر می شویم، شدت تمرینات افزایش پیدا می کند و من با حداکثر توان تمرین می کنم تا در توکیو خوشرنگ ترین مدال را کسب نمایم. در فاصله بین اردوها نیز با کادر فنی در ارتباط هستم تا تمریناتم زیر نظر آنها انجام دهم.

دارنده مدال طلای پارالمپیک افزود: ابتدای فروردین ماه بعد از یکسال دوری از مسابقات بین المللی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در جام جهانی العین امارات حضور یافتم و این رقابت ها فرصتی شد تا بتوانم علاوه بر ارزیابی عملکردم، از نزدیک شرایط حریفانم را بررسی کنم.

جوانمردی عنوان کرد: در تپانچه بادی رقابت های العین ۲۰۲۱، که تمام حریفانم حضور داشتند موفق به کسب مدال طلا شدم. در تپانچه خفیف در جایگاه دوم قرار گرفتم و در تپانچه خفیف تیمی نیز مدال طلا را بدست آوردم. در مجموع از عملکردم در این دوره از رقابت ها راضی هستم و امیدوارم با حفظ همین روند بتوانم در پارالمپیک توکیو از مدال آوران کاروان کشورم باشم.

دارنده مدال طلای جام جهانی امارات اظهار داشت: وقفه ای که برای برگزاری پارالمپیک توکیو به دلیل شیوع کرونا رخ داد را به شکل یک فرصت نگاه می کنم و امیدوارم که امسال این رویداد به طور حتم برگزار شود و بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

بانوی تیرانداز کشورمان در پایان گفت: از مسئولین کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون به جهت حمایت هایشان و همچنین از سرمربی و مربی تیم ملی برای تمام تلاش هایشان تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم تیم ملی تیراندازی در پارالمپیک توکیو موفق باشد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *