سرمربی تیم والیبال نشسته هیئت البرز:

رقابت های جام حذفی از حساسیت های بالایی برخوردار بود/ از عملکرد شاگردانم راضی هستم

براتی گفت: تمام تیم ها با آمادگی کامل در جام حذفی حضور داشتند و همین باعث شد تا شاهد رقابت های نزدیکی باشیم.

حمید براتی سرمربی تیم والیبال نشسته هیئت البرز در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: تیم هیئت البرز سالیان طولانی است که در رقابت های لیگ باشگاهی حضور داشته است و خوشبختانه این تجربه و کیفیت فنی تیم باعث شد تا در دوره اول رقابت های جام حذفی کشور، عنوان قهرمانی را بدست آوریم.

وی ادامه داد: رقابت های جام حذفی از سطح بالایی فنی برخوردار بود و تمام تیم ها با هدف کسب سکو نخست بازی می کردند و همین باعث شده بود تا شاهد رقابت های نزدیکی از سوی تیم ها باشیم و مسابقات با حساسیت های بالایی برگزار شود.

براتی افزود: ترکیب تیم ما از ابتدا در مسابقات جام حذفی ثابت بود و مطابق با قوانین جام، از بازیکنان استفاده می کردیم. از عملکرد بازیکنان تیم راضی هستم و خوشبختانه توانستند آنچه که مد نظر کادر فنی بود را به خوبی در زمین بازی پیاده کنند.

سرمربی تیم والیبال نشسته هیئت البرز در پایان گفت: یکی از سخت ترین دوره ها برای قضاوت بود و با این وجود داوران توانستند به خوبی مسابقات را سوت بزنند و از این جهت از آنها تشکر می کنم. همچنین از مسئولان فدراسیون، انجمن و سازمان لیگ والیبال نشسته برای برگزاری این مسابقات و حمایتی که داشتند تشکر می کنم و امیدوارم در سال های آینده نیز شاهد تداوم برگزاری جام حذفی باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *