رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته:

رقابت های لیگ دسته یک از بار فنی بالایی برخوردار بود/ هدفمان برگزاری رقابت های جام حذفی در ۱۴۰۰ است

آشوری گفت: در سال جاری تلاش می کنیم تا به بهترین شکل برنامه های انجمن و سازمان لیگ را مانند گذشته اجرایی کنیم.

مهدی آشوری رئیس سازمان لیگ برتر والیبال نشسته ایران در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: پس از صدور مجوز از سوی ستاد مبارزه با کرونا، رقابت های لیگ دسته یک را از اواخر زمستان آغاز کردیم اما با توجه به اینکه شرایط جامعه نسبت به شیوع کووید ۱۹ نامساعد شد، مرحله نهایی مسابقات را به سال جاری موکول کردیم که به میزبانی شهر شیراز برگزار شد.

وی ادامه داد: رقابت های لیگ دسته یک از بار فنی بالایی برخوردار بود به گونه ای که بعضی از مسابقات با نتیجه ۳ بر ۲ به اتمام می رسید که این نشان از سطح بالای رقابت ها داشت. خوشبختانه این رقابت ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به خوبی برگزار شد و سلامتی کادر فنی، ورزشکاران و داوران با مشکلی مواجه نشد.

آشوری افزود: باوجود اینکه سال گذشته شیوع کرونا شرایط ورزش را تحت شعاع خود قرار داده بود اما ورزشکاران والیبال نشسته فعالیت خود را حفظ کردند به گونه ای که در لیگ دسته یک ۲۱ تیم حضور خیلی خوبی داشتند.

رئیس سازمان لیگ عنوان کرد: سطح داوری خوب بود بهترین نفرات را برای قضاوت در لیگ دسته یک دعوت کردیم. اعتراض به داوری امر طبیعی است اما ما از عملکرد داوران در این دوره از مسابقات راضی بودیم.

آشوری اظهار داشت: از نیمه دوم سال جاری رقابت های لیگ برتر و دسته یک را آغاز خواهیم کرد و اکنون در حال تنظیم آئین نامه این مسابقات هستیم تا جهت اعلام آمادگی تیم ها به سازمان لیگ در اختیار هیئت های استانی قرار دهیم.

وی تصریح کرد: اگر شرایط جامعه نسبت به شیوع کرونا مساعد باشد به دنبال برگزاری رقابت های جام حذفی در سال ۱۴۰۰ هستیم تا این مسابقات را در گروه مردان و بانوان با هدف شناسایی استعدادها برگزار نماییم.

آشوری بیان کرد: تقویم ورزشی را ارائه کردیم که شامل برگزاری مسابقات لیگ برتر، دسته یک و جام حذفی در گروه مردان و بانوان و همچنین برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری است. امسال نیز همچون گذشته سال شلوغی را به لحاظ برگزاری این موارد در پیش داریم.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون و هیئت های استانی به جهت حمایت و همراهی در برگزاری مسابقات لیگ تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم تمامی برنامه های انجمن و سازمان لیگ را در سال جاری به بهترین شکل اجرایی کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *