با حضور 12 تیم و به میزبانی مشهد و اهواز؛

رقابت های مقدماتی لیگ والیبال نشسته بانوان برگزار می شود

خضراله ترابی، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته، از برگزاری مرحله مقدماتی رقابت های لیگ بانوان به میزبانی شهرهای مشهد و اهواز خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص افزود: رقابت های لیگ والیبال نشسته بانوان سال ۹۶ با حضور ۱۲ تیم در دو گروه یک و دو برگزار می شود و با تعامل صورت گرفته با فدراسیون تلاش شد تا تیم ها با حداقل ورودی بتوانند در مسابقات حضور یابند.

ترابی خاطر نشان کرد: تیم های هیات خراسان رضوی، ذوب آهن اصفهان، هیات همدان، هیات ساری، شهرداری ارومیه و هیات لرستان در قالب گروه یک و تیم های هیات اهواز، فولاد مبارکه سپاهان، جمعیت توان یابان همدان، هیات آمل، هیات هرمزگان و هیات کرمان نیز در قالب گروه دو، تیم هایی هستند که مسابقات مرحله مقدماتی را برگزار می کنند.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته گفت: دور مقدماتی مسابقات در گروه یک از هشتم تا یازدهم دی ماه به میزبانی مشهد و در گروه دو از یکم تا چهارم دی ماه به میزبانی اهواز برگزار می شود و پس از آن سه تیم برتر هر گروه رقابت های دور نهایی را در دسته برتر و سه تیم دوم هر گروه، مسابقات دور نهایی را در دسته یک برگزار خواهند کرد.

وی در پایان اضافه کرد: پس از مشخص شدن تیم های صعود کننده به دسته برتر و نیز تیم های دسته یک، میزبان رقابت های دور نهایی پس از بررسی شرایط معرفی می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *