هفت هوگوپوش ایرانی در جمع برترین های جهان؛

رنکینگ “آگوست” پاراتکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد

رنکینگ جهانی پاراتکواندوکاران در ماه آگوست اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با اعلام رنکینگ پاراتکواندوکاران، هوگوپوشان ایرانی در ماه آگوست نیز جایگاه خود را حفظ کردند و نام ۷ ورزشکار ایرانی همچنان در جمع برترین های جهان می درخشد.

“مهتاب نبوی” نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان، با ۸۲/۵۰ امتیاز، همچنان در وزن ۵۸- کیلوگرم و کلاس K41، صدرنشین است.

“سعید صادقیان‌پور” در ۶۱- کیلو (K42 ) با ۱۷۳/۵۰ امتیاز در رده دوم و “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۳۹/۱۸ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارند.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم و کلاس K42 نیز با ۱۶۰/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد و “مهدی بهرامی آذر” در همین ورزن و کلاس K43 با ۹۰/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44 ) با ۱۶۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. “محمود جعفرزاده” نیز با ۴۳/۵۸  امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن در رده چهل و هفتم قرار دارد.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۶۸/۴۱ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داد و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۸/۸۲ امتیاز در رده چهاردهم ایستاد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۲۱/۱۸ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار گرفت. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۳۸ امتیاز رده پانزدهم را به خود اختصاص داد. “محسن عبدی” در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

گفتنی است؛ مسابقات پاراتکواندو در پارالمپیک توکیو برای نخستین بار برگزار می شود و این رشته در کشورمان تحت نظارت فدراسیون تکواندو قرار دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *