در پایان اردوی تیم ملی پارا وزنه برداری عنوان شد؛

رواسی: عملکرد قابل قبول ملی پوشان با وجود محدودیت های کرونایی

دکتر علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین گفت: با وجود محدویت های کرونا و تمرینات دور از فضای تیمی، در این اردو، آمادگی ملی پوشان قابل قبول بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، بعد از چند ماه وقفه کرونایی در برگزاری اردوی تیم ملی، هشتمین مرحله از تمرینات آماده سازی ملی پوشان پاراوزنه برداری به سرمربیگری علی اصغر رواسی، از ۹ دی آغاز شده است. این اردو تا ۲۳ دی ماه نیز، در کمپ تیم های ملی فدراسیون ادامه خواهد داشت.

رواسی درباره این اردو تأکید کرد: هشت وزنه برداری را که در مراحل قبلی اردوها حضور داشتند به ادامه تمرینات فراخواندیم. همچنین احمد امین زاده را در دسته فوق سنگین دعوت کردیم. او در فهرست اعزامی توکیو قرار ندارد اما به دلیل عملکرد خوب به جمع ما اضافه شد تا برای رقابت های بعد از توکیو آماده شود. البته جای سیامند رحمان برای همیشه در کنار ما و در جهان خالی است اما انشاءالله بازیکنان راه او را ادامه می دهند.

سرمربی تیم ملی افزود: منصور پورمیرزایی در دسته ۱۰۷+ توکیو رقابت خواهد کرد. امیدوارم با روحیه و شرایط خوبی که دارد به تدریج رکوردهای مورد نظر ما را ثبت کند و مدال طلای این دسته، مانند همیشه به ایران برسد.

وی عنوان داشت: سایر بازیکنان نیز بعد از مدت ها دوری از تمرینات تیمی، با انگیزه و آمادگی خوبی در اردو حاضر شدند، تمرینات قدرتی خوبی را در این مرحله پشت سر گذاشتیم و تمرکزمان بر افزایش قدرت ملی پوشان قرار دادیم.

رواسی در پایان گفت: از حمایت های کمیته ملی پارالمپیک ایران و فدراسیون ورزش های جانبازان در طول این مدت و ادامه مسیر تشکر می کنم که همیشه با همراهی ورزشکاران و تیم ملی باعث دلگرمی ما هستند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *