سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری مردان؛

رواسی: ملی پوشان به صورت غیر متمرکز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرین می‌کنند/ از آمادگی جسمانی ورزشکاران راضی هستم

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین گفت: ملی‌پوشان مطابق با برنامه ریزی‌های صورت گرفته به صورت غیر متمرکز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرین می کنند.

علی اصغر رواسی سرمربی تیم ملی پاراوزنه‌برداری کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: با توجه به اینکه سلامت ورزشکاران در اولویت است، برنامه تمرینی آنها را از طریق فضای مجازی در اختیارشان قرار دادیم تا به صورت غیر متمرکز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمرین نمایند.

وی ادامه داد: من به همراه فخرآور مربی تیم ملی نحوه تمرینات ورزشکاران را زیر نظر داریم و از طریق فضای مجازی از وضعیت آنها مطلع هستیم.

رواسی افزود: با وجود اینکه شیوع بیماری کرونا وضعیت نامناسبی را به جهت تمرین ملی پوشان و برپایی اردوها ایجاد کرده است، اما من از میزان آمادگی جسمانی شاگردانم در مقایسه با این شرایط راضی هستم و از نظر من وضعیت مناسبی دارند.

سرمربی تیم ملی عنوان کرد: در حال حاضر تیم ملی متشکل از ورزشکارانی است که سهمیه پارالمپیک توکیو را بدست آوردند و برنامه ریزی ما برای حضوری موفق در این رویداد بزرگ است.

وی تصریح کرد: اما در بحث پشتوانه سازی جوانان بسیار حائز اهمیت هستند که در آینده و بعد از رقابت‌های پارالمپیک از حضور آنها نیز بهره خواهیم برد تا نفرات با استعداد بتوانند در تیم ملی ایران حضور پیدا کنند.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: برخی از فیلم‌های ورزشکاران که در مسابقات مجازی شرکت کردند را دیدم و مورد بررسی قرار دادم امیدوارم در آینده بتوانند با تمرین بیشتر، به سطحی از آمادگی برسند که به تیم ملی راه یابند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *