در آستانه چهلمین روز در گذشت سیامند رحمان،

ریاست فدراسیون طی پیامی یاد این قهرمان محبوب جهان را گرامی داشت

چهل روز از فقدان قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان گذشت.

به گزارش وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، سیدمحمد شروین اسبقیان، طی پیامی یاد این قهرمان محبوب جهان را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است:

“در آستانه چهلمین روز درگذشت پهلوان نامی و عزیز کشورمان، مرحوم سیامند رحمان هستیم و در فقدان این قهرمان باصفا، دوست داشتنی و مهربان متاثر و متاسف هستیم. بی‌تردید آنچه که مسلم است، دلاوری‌های این قهرمان افتخارآفرین و شایستگی‌های او در ویترین افتخارات ورزش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و موزه ورزش کشور به یادگار خواهد ماند.

ورزش ایران همواره و در طول تاریخ از او به عنوان یک قهرمان افسانه‌ای یاد خواهد کرد و دلاورمردی‌های او در تاریخ ثبت شده است و فراموش شدنی نیست.

همانطور که جامعه ورزش استحضار دارند فقدان و نبود رحمان ضایعه بزرگی برای ورزش جانبازان و معلولین کشور بوده است. ما یکی از امیدهای صد در صد طلا را در بازی‌های المپیک توکیو از دست دادیم و به همین خاطر بسیار متاثر هستیم.

فدراسیون جانبازان و معلولین، کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش یاد و نام این قهرمان افتخارآفرین و پهلوان دوست‌داشتنی را همواره گرامی خواهد داشت.

وزیر ورزش، ریاست کمیته ملی پارالمپیک، ریاست کمیته ملی المپیک و مجموعه همکاران زحمتکش ما در فدراسیون قطعا با برنامه‌ریزی را خواهیم کرد، یاد و نام این قهرمان را گرامی می‌داریم. با برگزاری یادواره، مسابقات و جشنواره‌های مختلف در طول سال، این قهرمان را در قلب‌هایمان زنده نگهداریم.

روح این قهرمان دوست داشتنی قرین رحمت الهی باد.”

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *