رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی بانوان جانباز و معلول؛

زنجان به عنوان قهرمانی دست یافت/ خوزستان و آذربایجان شرقی دوم و سوم شدند

رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی بانوان جانباز و معلول، بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در این دور از مسابقات ۱۳۴ ورزشکار خانم از ۲۸ استان کشور طی یک روز در مواد و کلاس های مختلف پزشکی به رقابت پرداختند و در پایان تیم زنجان با ۲۷ امتیاز قهرمان سی و دومین دوره رقابت های قهرمانی کشور شناخته شد، خوزستان با ۲۵ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و عنوان سوم نیز به تیم آذربایجان شرقی با ۲۳ امتیاز رسید.

اصفهان، لرستان، البرز، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، سمنان و کرمان ( هر سه با ۱۲ امتیاز)، کرمانشاه، گلستان، اردیبل، کهکیلویه و بویراحمد، مرکزی، کردستان، مازندران، فارس، گیلان، قزوین، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان ( هر دو با ۱ امتیاز)، آذربایجان غربی و چهارمحال و بختیاری به ترتیب به عناوین چهارم تا بیست و ششم دست یافتند.

با پایان یافتن این مسابقات و بررسی نتایج بدست آمده، افرادی که حد نصاب های مورد نظر انجمن را بدست آوردند برای حضور در اردوهای تیم ملی به منظور مسابقات پاراآسیایی جاکارتا دعوت خواهند شد.

رقابت های قهرمانی کشور در بخش آقایان نیز طی روزهای ۲۲و ۲۳ اردیبهشت ماه برگزار شد و تیم های لرستان، تهران الف و خوزستان نیز به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *