تورنمنت بین المللی رنکنیگ جهانی تیراندازی با کمان معلولین- جمهوری چک؛

زهرا نعمتی در ریکرو مقدماتی در جایگاه اول ایستاد/ تیم ریکرو بانوان صدر نشین مرحله  مقدماتی شد

در اولین روز از رقابت های تورنمنت بین المللی جمهوری چک، نمایندگان کشورمان در نوبت صبح در مسابقات مقدماتی ریکرو و کامپوند انفرادی و تیمی و رقابت های انفرادی W1 شرکت کردند.

در پایان تیم ریکرو بانوان ایران متشکل از زهرا نعمتی، سمیه رحیمی و زهرا دلخوش با کسب ۱۷۶۶ امتیاز در صدر جدول مقدماتی قرار گرفت، زهرا نعمتی با امتیاز ۶۲۱ نفر اول ریکرو انفرادی شد، زهرا دلخوش با ۵۸۰ و سمیه رحیمی نیز با ۵۸۰ به ترتیب در جایگاههای ششم و هفتم قرار گرفتند.

در بخش کامپوند نیز راضیه شیرمحمدی با ۶۶۷ امتیاز نهم شد، فرزانه عسگری با ۶۵۵ امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار گرفت و مجید کاکوش و محمد رضا زندی نیز هر دو با امتیاز مساوی ۶۴۳ در جایگاه ششم مقدماتی قرار گرفتند.

در ادامه ی رقابت های نوبت عصر نمایندگان کشورمان در ریکرو و کامپوند مردان در دو بخش تیمی و انفرادی  به مصاف حریفان خواهند رفت.

تیم ایران با ترکیب هادی نوری، علی سینا منشا زاده، رمضان بیابانی، پوریا جلالی پور، غلامرضا رحیمی، اصغر زارعی نژاد، محمدرضا زندی، مجید کاکوش، زهرا نعمتی، زهرا دلخوش، سمیه رحیمی، راضیه شیرمحمدی و فرزانه عسگری در این مسابقات شرکت کرده است.

مجید کهتری به عنوان سرمربی با همراهی جبرائیل عبادی و لیلا سخائی فر، مربیان تیم ملی و مهرداد غلامی، کمک مربی، هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و مسعود حمیدی نیز سرپرست کاروان اعزامی است.

مسابقات تورنمنت بین المللی جمهوری چک از ۱۲ تا۱۶ تیربرپاست و نمایندگان کشورمان ۱۸ تیر ماه به میهن بازمی گردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *