با حکمی از سوی اسبقیان؛

سردار آذرنوش رئیس انجمن پینت بال جانبازان و معلولین شد

 

با حکم رئیس فدراسیون، سردار آذرنوش، هدایت انجمن پینت بال جانبازان و معلولین را بر عهده گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ صبح امروز یکشنبه سوم اسفند ماه جلسه ای با حضور اسبقیان رئیس، سردار آذرنوش مشاور امور فرهنگی، نصیبی سرپرست نایب رئیس، نصیری نایب رئیس بانوان، حمیدی دبیر و گلشنی مدیر ورزشی فدراسیون، میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، سردار یزدانی رئیس تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص) و شهابی برگزار شد که با اهدای حکمی از سوی سیدمحمد شروین اسبقیان، سردار داوود آذرنوش، به عنوان رئیس انجمن پینت بال انتخاب شد.

سردار یزدانی در این جلسه بیان کرد: رشته پینت بال ورزش فنی و تخصصی است که می توان به صورت خانوادگی در آن فعالیت کرد و امیدوارم در آینده تیم جانبازان و معلولین ما در سطح بین المللی بتوانند برای کشور افتخار آفرینی کنند.

شهابی ضمن تشکر از مسئولین فدراسیون برای راه اندازی انجمن پینت بال گفت: این رشته به دلیل پوشش چند نوع ورزش مختلف، در کنار هیجان و نشاط، باعث افزایش آمادگی ذهنی و تمرکز در ورزشکاران می شود و امیدوارم با حمایت مسئولین شاهد رشد و توسعه این رشته ورزشی باشیم.

سرهنگ میرجلیلی پینت بال را یکی از رشته های مناسب برای نیروهای مسلح دانست و افزود: این رشته ورزشی ویژگی های مختلفی دارد که یکی از مهمترین آنها آموزش کار گروهی و تیمی به ورزشکاران است. در بخش جانبازان و معلولین باید طراحی و برنامه ریزی های لازم انجام شود تا شاهد دستاوردهای خوبی باشیم.

نصیبی نایب رئیس فدراسیون عنوان کرد: امیدوارم با برنامه ریزی مناسب بتوانیم در آینده مسابقات لیگ و قهرمانی کشور این رشته را برگزار کنیم.

نصیری نایب رئیس بانوان اظهار داشت: امیدوارم با حمایت مسئولین شاهد رشد و شکوفایی این رشته به خصوص در بخش بانوان باشیم.

حمیدی دبیر فدراسیون بیان کرد: خوشبختانه در بحث ورزش همگانی نسبت به سال های گذشته شاهد رشد و توسعه خوبی بودیم. برای اینکه بتوانیم در پینت بال مانند دیگر رشته های فدراسیون نتیجه مطلوب را بدست آوریم باید دوره های آموزشی و نیز مبحث کلاسبندی را در این رشته آغاز کنیم تا هیئت های استانی همزمان با فدراسیون استعدادها را شناسایی وبازیکنان را به ما معرفی کنند.

گلشنی مدیر ورزشی فدراسیون عنوان کرد: ورزش قهرمانی و همگانی فدراسیون در راستای همکاری، همراه انجمن پینت بال خواهد بود تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم به توسعه این رشته ورزشی در حوزه جانبازان و معلولین کمک کنیم.

سردار آذرنوش رئیس انجمن پینت بال اظهار داشت: نام فدراسیون جانبازان و معلولین فرصتی برای همکاری با نهادها و سازمان های مختلف برای توسعه رشته های ورزشی در این حوزه است. امیدوارم که با برنامه ریزی مناسب و حمایت مسئولین بتوانیم در بخش آموزش و مسابقات فعالیت مان را آغاز کنیم تا در آینده میزبان رقابت ها در سطح بین المللی باشیم.

در پایان جلسه اسبقیان رئیس فدراسیون تقارن راه اندازی انجمن پینت بال را با ماه مبارک رجب فرخنده دانست و گفت: با حضور سردار آذرنوش و حمایت های سردار یزدانی، سرهنگ میرجلیلی و نیز فدراسیون به طور حتم این رشته توسعه و پیشرفت خواهد داشت. در اولین فرصت به همراه مسئولین از مجموعه ورزشی پینت بال بازدید می کنیم و امیدوارم انجمن فعالی در این رشته داشته باشیم.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *