وب‌سایت خبری، تحلیلی ورزش‌های جهان اینساید دگیمز اعلام کرد؛

سیامند رحمان در جمع ستارگان کمپین معرفی پارالمپیک توکیو قرار گرفت

ملی‌پوش پر افتخار پاراوزنه‌برداری ایران به‌عنوان یکی از ستارگان کمپین معرفی پارالمپیک ۲۰۲۰ معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ وب‌سایت خبری، تحلیلی ورزش‌های جهان اینساید دگیمز در یادداشتی  سیامند رحمان، قوی‌ترین مرد دارای معلولیت جهان را به عنوان پنجمین و آخرین ستاره برنامه ترویج بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو معرفی کرد و گفت:

این پارا وزنه برداری ایرانی قرار است سومین مدال طلا پارالمپیک را در توکیو کسب کند. این آخرین سری از برنامه معرفی ورزشکاران و ستارگان پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است.

رحمان که رکورد جهان را در اختیار دارد در این باره بیان کرد: خیلی خوشحالم که در این برنامه حضور دارم.

وی عنوان کرد: تنها یک سال تا شروع بازی‌ها مانده است و هر چه به آن نزدیک‌تر می شویم میزان هیجانم بیشتر می‌شود. نمی‌توانم تا توکیو صبر کنم. در توکیو همه چیزی بین من، وزنه و رکوردم قرار دارد و من همه مرزها را جا‌به‌جا خواهم کرد.

سیامند رحمان در حالی به عنوان پنجمین ستاره این کمپین معرفی شده که دو روز تا آغاز رقابت‌های نمایشی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باقی مانده است.

گفتنی است رقابت‌های پارا وزنه‌برداری پارالمپیک نمایشی ۲۰۲۰ در سالن بین‌المللی توکیو برگزار می‌شود و این بخشی از برنامه «آماده برای توکیو» است. در این برنامه ۶۴ شرکت کننده ( ۴۳ آقا و ۲۱ خانم ) از ۱۴ کشور حضور دارند و در مسابقات تستی شرکت می کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *