سایت کمیته آسیایی پارالمپیک:

سیامند رحمان به جاکارتا می‌آید تا رکوردش را بشکند/ رقابت میان چین و ایران

سایت کمیته آسیایی پارالمپیک در گزارشی عنوان کرد که سیامند رحمان، قوی ترین ورزشکار پارالمپیک جهان می آید تا بر رکوردی که متعلق به خودش است، غلبه کند.

در این گزارش آمده است: برخی از بهترین پاورلیفترهای جهان می آیند تا در بازی های پاراآسیایی جاکارتا بهترین نمایش را داشته و در کنار ۱۶۶ ورزشکار از ۲۷ کشور برای رسیدن به ۲۰ مدال رقابت داشته باشند.

در راس حاضران در این رقابت ها، دو تیم ایران و چین قرار دارند که نامزد کسب بیشترین مدال ها هستند؛ اما قراقستان، ویتنام و عراق نیز تلاش می کنند تا به موفقیت هایی برسند و این دو قدرت را تحت فشار قرار دهند.

در ادامه این گزارش آمده است: یکی از کسانی که همه مشتاقند تا عملکرد وی را در این رویداد ببینند، قویی ترین ورزشکار پارالمپیک جهان، سیامند رحمان در دسته فوق سنگین است. او این عنوان را در بازیهای پارالمپیک ریو کسب کرد که توانست رکورد ۳۱۰ کیلوگرم را با موفقیت به ثبت برساند.

در ادامه گزارش سایت پارالمپیک آسیا، به ورزشکاران حاضر در مسابقات پاورلیفتینگ از سایر کشورها نیز پرداخته شده و ارزیابی شده اند. این رقابت ها به مدت شش روز در سالن بالایی سودیرمن برگزار می‌شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *