محمدیان، نایب قهرمان بازی های پارالمپیک ریو 2016:

شریک غم هم وطنان عزیزمان در این مصیب بزرگ هستیم/ کمک های ورزشکاران پارالمیپیکی به مناطق روستایی ارسال می شود

سجاد محمدیان، نایب قهرمان بازی های پارالمپیک ریو و دارنده نشان نقره در ماده پرتاب وزنه، همراه با کمک های ارسالی از سوی ورزشکاران پارالمپیکی کرمانشاه و لرستان به مناطق زلزله زده رفت.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در خصوص این اقدام گفت: روز گذشته ودر جریان تمرینات تصمیم گرفتیم کمک های خود را جمع آوری کرده و به دست مردم آسیب دیده در حادثه ی زلزله برسانیم.

محمدیان افزود: در این اقدام ورزشکاران پارالمپیکی کرمانشاه و لرستان سهیم بودند و با کمک هم مایحتاج ضروری تهیه و بسته بندی شد و هم اکنون در حال عزیمت به روستاهای دورافتاده در مناطق مرزی هستیم.

نایب قهرمان پارالمپیک خاطر نشان کرد: اگرچه ممکن است برخی از ورزشکاران جانباز و معلول به خاطر شرایط جسمانی قادر به حضور در منطقه و کمک رسانی به آسیب دیدگان نباشند اما کمک های کوچک خود را ارسال کردند تا از این طریق در این مصیبت بزرگ با مردم آسیب دیده همدردی کنند و خود را شریک غم هم وطنان عزیزمان در این مصیبت بزرگ می دانیم.

وی در پایان گفت: خوشبختانه کمک های دولتی و مردمی به مناطق روستایی نیز رسیده و همگی در تلاش هستند تا هر چه سریعتر شرایط مردم شریف این مناطق را بهبود دهند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *