رئیس هیئت استان خوزستان؛

شیروانی: رزمایش “همت جوانانه و کمک مومنانه” فرصتی برای حمایت از افراد آسیب دیده است

شیروانی رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان خوزستان درباره فعالیت این هیئت در رزمایش “همت جوانانه و کمک مومنانه” توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مُدظله العالی) در خصوص رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، هیئت استان خوزستان به توزیع بسته‌های بهداشتی و حمایتی پرداخت.

مهرداد شیروانی رئیس هیئت استان در گفتگو با وب سایت فدراسیون بیان کرد: این هیئت پیش از این نیز، به ورزشکارانی که از نظر شرایط اقتصادی در وضعیت مطلوبی قرار نداشتند کمک های مختلفی را انجام می داد و اکنون که شیوع بیماری کرونا باعث آسیب بیشتر شده است، رزمایش “همت جوانانه و کمک مومنانه” فرصت مناسبی است تا حمایت بیشتر از این قشر داشته باشیم.

وی ادامه داد: در مرحله نخست با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، بسته های حمایتی و بهداشتی در میان ورزشکاران جانباز و معلول آسیب دیده از شیوع کووید ۱۹ توزیع کردیم.

رئیس هیئت استان در پایان گفت: در نظر داریم که با مشارکت خیرین استان، مرحله بعدی توزیع بسته ها را به صورت گسترده تری برگزار کنیم و از حضور ورزشکاران پارالمپیکی استان که از شرایط اقتصادی بهتری برخوردار هستند برای حضور در این رزمایش دعوت نماییم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *