سرمربی تیم والیبال نشسته شهرداری ورامین؛

صائبی: برای سومین سال پیاپی قهرمان شدیم

سرمربی تیم والیبال نشسته شهرداری ورامین عملکرد بازیکنان خود را در رقابت های لیگ برتر رضایت بخش دانست.

فرید صائبی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: شیوع بیماری کرونا، باعث تعطیلی سالن های تمرین برای مدت طولانی شد و ورزشکاران از طریق فضای مجازی و در خانه ها تمرینات را پیگیری کردند. بازیکنان تیم ما نیز از این موضوع مستثنی نبودند و بعد از یک سال دوری با حضور در اردو و انجام تمرینات گروهی، با آمادگی نسبی راهی رقابت های لیگ برتر شدند اما خوشبختانه توانستیم برای سومین سال پیاپی عنوان قهرمانی مسابقات را بدست آوریم.

وی ادامه داد: علی عباسی مدیر عامل باشگاه، شهردار و اعضای شورای شهر ورامین از رشته پرطرفدار والیبال نشسته حمایت خیلی خوبی دارند و این امر باعث شده تا استان تهران در لیگ برتر نماینده ای قدرتمند داشته باشد که مدعی کسب سکوی نخست است.

صائبی افزود: پیش از آغاز رقابت های لیگ، باشگاه امکانات خوبی در اختیار ما قرار داد و توانستیم ضمن انجام تست PCR، قرنطینه کردن ورزشکاران در اتاق های مجزا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، در دو مرحله اردو، برنامه های تکنیکی و تاکتیکی را با ورزشکاران مان تمرین کنیم.

سرمربی تیم شهرداری ورامین عنوان کرد: در این دوره از رقابت های لیگ تمام تیم ها با انگیزه وارد شدند. تیم مس شهر بابک با حضور هادی رضایی، سرمربی صاحب نام والیبال نشسته کشورمان و ملی پوشان قدرتمند خود بازی های فوق العاده ای را ارائه داد. تیم ذوب آهن نیز با وجود بازیکنان جوان، با عملکردی شایسته در مرحله نهایی برابر تیم های مدعی امتیاز گیری های خوبی داشت.

وی تصریح کرد: تیم ما نیز با عملکرد فوق العاده بازیکنانم، توانست با اقتدار راهی مرحله نهایی شود و با رسیدن به سکوی نخست، از جایگاه قهرمانی خود دفاع کند.

لیگ برتر از دو قطبی بودن خارج شد

صائبی اظهار داشت: در مرحله نهایی، شاهد مسابقات فشرده ای بودیم و تا آخرین لحظه تمام تیم ها برای پیروزی تلاش می کردند که این نشان می دهد لیگ برتر از حالت دو قطبی خارج شده و همه با هدف قهرمانی در رقابت ها حاضر شدند.

سرمربی تیم شهرداری ورامین بیان کرد: حضور اصحاب رسانه، پخش مستقیم مسابقات از شبکه ورزش انگیزه ورزشکاران و تیم ها را چندین برابر کرد به گونه ای که امتیازگیری تیم ها به یکدیگر نزدیک بود و شاهد بهترین بازی های سال های اخیر لیگ بودیم و از این جهت از مسئولین فدراسیون تشکر و قدردانی می کنم.

وی اظهار داشت: برگزاری لیگ برتر و حضور در این رقابت ها فرصتی است تا بازیکنان مستعد شناسایی و برای تیم ملی پشتوانه سازی انجام شود و تیم شهرداری با حمایت خوبی که از سوی باشگاه، شهردار و شورای شهر ورامین دارد به طور حتم یکی از قطب های لیگ والیبال نشسته ایران در سال های آینده است.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در پایان ضمن قدردانی از حمایت های مدیرعامل باشگاه، شهردار و اعضای شورای شهر ورامین گفت: از بازیکنان تیم برای ارائه بازی خوب و تحمل سختی اردوها و تمرینات تشکر می کنم که با همدلی توانستند از عنوان قهرمانی تیم دفاع کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *