رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین یزد؛

عطابخش: بسته های معیشتی را با کمک خیرین استان توزیع کردیم

عطابخش رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان یزد درباره فعالیت این هیئت در رزمایش “همت جوانانه و کمک مومنانه” توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مُدظله العالی) در خصوص رزمایش همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان، هیئت یزد به توزیع بسته‌های معیشتی و حمایتی پرداخت.

علی محمد عطابخش رئیس هیئت در گفتگو با وب سایت فدراسیون بیان کرد: با کمک خیرین بسته های معیشتی و غذایی را تهیه و میان خانواده های مورد نظر توزیع کردیم و به طور حتم حضور در این رزمایش، تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بسته های معیشتی دیگری در حال تهیه است و در روزهای آینده دومین مرحله را با کمک خیرین و ورزشکاران پارالمپیکی توزیع خواهیم کرد تا از خانواده های آسیب دیده ورزشکاران جانباز و معلول حمایت کنیم.

رئیس هیئت در پایان گفت: در این مدت سازمان بهزیستی،صنایع دفاع و آستان قدس رضوی استان یزد در مرحله های مختلفی اقدام به توزیع بسته های معیشتی و حمایتی کردند و این روند از سوی این نهادها باز هم ادامه خواهد داشت و ما هم سعی می کنیم هم سو با آنها در این امر خداپسندانه مشارکت نماییم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *