ملی پوش والیبال نشسته مردان؛

علیپور: برای ایستادن بر سکوی قهرمانی توکیو تلاش می کنیم

میثم علیپور، عضو تیم ملی والیبال نشسته مردان گفت: تمام تلاش مان را برای ایستادن بر سکوی قهرمانی توکیو خواهیم کرد.

بازیکن سرعتی تیم ملی والیبال نشسته مردان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: بعد از یک سال دوری از فضای تمرینی به دلیل شیوع بیماری کرونا، خوشبختانه اردوی آمادگی تیم ملی با ۱۲ بازیکن در جزیره کیش برگزار شد. پارالمپیک پیش روی ورزش دنیا است و هدف تمام بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، تداوم قهرمانی والیبال نشسته ایران در بازی های توکیو است که برای رسیدن به این مهم، تمام تلاش مان را به کار می گیریم.

وی افزود: از سال گذشته که اردوها لغو شد، برای انجام تمرینات در خانه از طریق فضای مجازی با کادر فنی در ارتباط بودیم و در این اردو سعی کردیم تمام برنامه های مدنظر کادر فنی را انجام دهیم تا مجدد به روزهای اوج خودمان برگردیم.

ملی پوش والیبال نشسته عنوان کرد: در طول این یک سال رقابت های بین المللی برگزار نشد تا بتوانیم وضعیت حریفان را بسنجیم  اما می دانیم که آنها نیز اردوهای خود را آغاز کردند. تیم های دنیا در حال پیشرفت هستند. بوسنی و هرزگوین، برزیل و روسیه از رقبای جدی ما محسوب می شوند اما تیم ملی ایران با کادر فنی و بازیکنان خوبی که دارد از جایگاه قهرمانی خود در جهان دفاع خواهد کرد.

ملی پوش والیبال نشسته کشورمان که اکنون در تیم مس شهر بابک بازی می کند، در پایان لیگ برتر مردان را به دلیل حضور ملی پوشان در تیم های باشگاهی، پویا دانست و گفت: تیم ما یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ امسال است که این موضوع را با پیروزی در مسابقات مرحله مقدماتی ثابت کردیم. تمام تیم ها قوی هستند اما شهرداری ورامین از حریفان اصلی ما برای رسیدن به جایگاه نخست لیگ برتر است.

پرینت

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *