سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان:

عملکرد فنی تیم بعد از رقابت های تایلند و تجربه مسابقات برون مرزی پیشرفت خوبی کرد/ هفتاد درصد ترکیب نهایی اعزامی به جارکارتا مشخص شده است

 

با پایان اردوی انتخابی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، آذر همایون پور، سرمربی این تیم، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین انجام داد.

آذر همایون پور، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در خصوص انتخاب بازیکنان گفت: اردوی ما با دعوت از ۲۴ بازیکن آغاز شد که دو ورزشکار جوان در میان مدعوین بودند. سه روز نخست اردو، در دو نوبت صبح و عصر از بازیکنان تست های مختلفی به عمل آمد و در نهایت ۱۷ نفر انتخاب شدند و در هفت روز بعدی و ادامه ی تمرینات اردو باقی ماندند.

همایون پور با اشاره به لزوم توجه به ورزشکاران جوان وایجاد علاقمندی در آنها افزود: دو ورزشکار جوانی که به اردو دعوت شدند با اینکه در ترکیب اصلی تیم جاکارتا نیستند، اما پس از پایان انتخابی به استان های خود بازنگشتند. ما آنها را برای افزایش انگیزه در کنار تیم نگه داشتیم که بازی با ملی پوشان اعزامی و بزرگسال را تجربه  کنند و در آینده نیز مجددا یکی از این دو ورزشکار، به اردو دعوت می شود.

وی تاکید کرد: تیم ملی بانوان نسبت به گذشته، از نظر فنی عملکرد بهتری پیدا کرده و سطح تمرینات ورزشکاران بالاتر رفته با تجربه حضور در رقابت های اخیر تایلند، بازیکنان توانمندتر و با تجربه تر در اردوها عمل می کنند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان تصریح کرد: تا زمان برگزاری رقابت های پاراآسیایی، ۶ مرحله اردو پیش بینی کرده ایم و تاکنون نیز هفتاد درصد ترکیب اصلی مشخص شده است. برای اردوی بعد که از ۲۶ تیر در تهران آغاز می شود از ۱۵ بازیکن دعوت کرده ایم.

آذر همایون پور در پایان خاطرنشان کرد: در راستای تلاش برای عملکرد بهتر بانوان، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین نیز با توجهی که به دختران ملی پوش بسکتبال با ویلچر در برنامه ریزی برای خرید ویلچر نشان داده، بازیکنان بسیار شادتر و با انگیزه ی بالاتری تمرین می کنند و ما از این بابت از فدراسیون کمال تشکر را داریم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *