پیام های تبریک رهبر معظم انقلاب به ورزشکاران جانباز و معلول

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از افتخارآفرینی کاروان پارالمپیکی جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو (کاروان پارالمپیکی شهدای منا) تشکر و قدردانی کردند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

کاروان پارالمپیکی شهدای منا!

افتخار آفریدید و ملت عزیز را خرسند کردید. آوازه‌ی شهیدان مظلوم منا را در فضای جهان پخش کردید. لباس مبارک احرام را به رخ دشمنان شعائر اسلامی کشیدید. صمیمانه قدردانی و تشکر میکنم. امیدوارم در تقیّد به ضوابط شرعی مانند همیشه با اعتماد به نفسی که شایسته‌ی شما است ظاهر شوید. سانحه‌ی دردناک برای جانباز و رزمنده‌ی ورزشکار، بهمن گلبارنژاد عزیز مرا متأسف و متأثر کرد.

سیدعلی خامنه‌ای

۲۹ شهریور ۹۵


پیام رهبر انقلاب به کاروان پارالمپیکی شهید رئیسعلی دلواری

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از افتخارآفرینی کاروان پارالمپیکی جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن تشکر و قدردانی کردند.

بسمه تعالی

قهرمانان عزیز جانباز و معلول
افتخاراتی که در مسابقات جهانی به دست آوردید، مایه ی خرسندی و سرافرازی و شادمانی ملت ایران است. صمیمانه از همه ی شما تشکر می کنم. پایبندیهایی که به ارزشها و احکام اسلامی نشان دادید نیز درخور قدردانی و سپاس جداگانه است. خداوند همواره شما را سربلند بدارد.


پیام رهبر انقلاب به کاروان پارالمپیکی مهر علوی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی، پیروزی ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران را در مسابقات پارالمپیک ۲۰۰۸ پکن تبریک گفتند.

متن پیام ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من از پیروزی شما که مایه خوشحالی مردم عزیزمان شد خرسند شدم و شما را دعا می‌کنم، ان‌شاءالله همه شما موفق باشید.

سیدعلی خامنه‌ای – ۲۶ شهریور ۱۳۸۷

پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *